Sobota, 20 dubna, 2024

Rychle a zběsile 10: Vin Diesel žadoní o návrat Dwayna Johnsona

Mohlo by vás zajímat

Aby udržel sérii Rychle a zběsile, je americký herec Vin Diesel schopen téměř čehokoli. V naději, že tím přiblíží natáčení filmu, se rozhodl ukončit svůj letitý spor s Dwaynem Johnsonem. A prosí bývalého profesionálního zápasníka, aby se do série vrátil.

- Reklama -

Ve vášnivém, ale tak trochu drzém příspěvku na sociální síti Vin Diesel prosí svého namakaného kolegu, který momentálně září v nejdražším filmu Netflixu Red Notice, aby s ním natočil Rychle a zběsile 10. „Můj bratříčku Dwayne, nastal čas,“ píše Vin. „Svět čeká na Rychle a zběsile 10.“

Vin také poznamenal, že Dwayna, bývalého profesionálního wrestlera dříve známého pod přezdívkou The Rock (Skála), považuje za člena své rodiny. „Jak víš, moje děti ti u nás doma říkají strýčku Dwayne,“ pokračoval Diesel. „Není svátek, kdy by ony – a ty – neposlaly přání všeho dobrého. Teď přišel čas. Poslání čeká.“

Zmetek Vin Diesel…

Vzkaz zní poněkud zvláštně pro každého, kdo má ještě v paměti sporu těchto dvou herců po Dwaynově vstupu do série Rychle a zběsile. Když se objevil v pátém pokračování filmu z roku 2011, mezi dvojicí došlo k velkým neshodám. Zdroje uvádějí, že dvoumetrový a 118 kilo vážící Dwayne nedokázal snášet Dieselovo chování na place. Podle webu indiewire.com se začal svalovci před štábem posmívat a nazýval ho „zbabělý kuře“ nebo „zmetek“. Vin Diesel mu to oplácel tím, že vykládal, že Dwayne při hraní pořád potřebuje pomoc.

Jenže vidina výdělků za další Rychle a zběsile je nejspíš silnější, než Dwaynova drzost na place. Proto Vin Diesel úpěnlivě prosí „Skálu“ Dwayna, aby se do týmu Rychle a zběsile vrátil a ještě jednou si zopakoval roli Hobbse.

„Říkám to z lásky. Musíš se ukázat, neopouštěj franšízu, máš velmi důležitou roli. Hobbse nemůže hrát nikdo jiný. Doufám, že využiješ příležitost a naplníš svůj osud,“ uzavřel Diesel.

Marná snaha, shodují se média

Herec se ale nejspíš dočká odmítnutí. Dwayne Johnson se do svého angažmá v Rychle a zběsile poměrně dost vypracoval, stal se jednou z největších hvězd Hollywoodu. V minulosti možnost svého návratu k roli Hobbse vyloučil, píše cbr.com. A prý se „od srdce zasmál“ i současné výzvě Vina Diesela. Série se tak nejspíš bude muset obejít bez něj.

Stejně jako snímek Rychle a zběsile 10, který se má v kinech objevit 7. dubna 2023.

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -