Sobota, 20 dubna, 2024

Velký horoskop pro muže na rok 2022

Mohlo by vás zajímat

Beran 

Rok 2022 bude pro Berany výjimečný z hlediska kariéry. Saturn vám bude nakloněn. Obzvláště studentům se bude dobře dařit. Co se týká rodinných a partnerských záležitostí, očekávejte problémy. Berani by se měli snažit najít rovnováhu mezi osobním a profesním životem. Dál by si měli dávat pozor na svou fyzickou stránku a hlídat zdravotní záležitosti. V roce 2022 očekávejte vyšší výdaje, a tak se snažte být v rámci rozpočtu zdrženlivý a rozvážní. Berani, buďte příští rok trpěliví a držte se dál od netrpělivých osob.

- Reklama -

Býci 

Pokud jde o kariérní postup, rok 2022 přinese do vašeho života větší změny. Očekávejte povýšení nebo pozitivní změnu ve smyslu nové práce. Stačí, když budete dostatečně obezřetní a nepropásnete příležitost. Muži zrození ve znamení Býka budou pociťovat během prvních měsíců roku napětí v rodinných záležitostech. Bude dobré, když se k problémům postavíte pozitivně a obrátíte je ve svůj prospěch. Milostný život, ať už v manželství nebo mimo něj, bude nakloněn romantice. I zde byste měli projevit dostatek trpělivosti a empatie vůči milované osobě. Vaše finanční situace bude uspokojivá, očekávejte stálý příliv finančních prostředků.

Blíženci

Ti muži, kteří usilují o vyšší vzdělání, budou mít v tomto roce od ledna do května dobré období. Rok 2022 je nejlepším obdobím pro realizaci vašeho potenciálu. Budete v dobré intelektuální kondici a u zkoušek se vám bude dařit. Pokud se chcete oženit, máte ideální příležitost. Rok 2022 bude lásce příznivě nakloněn. Vrátí se vím i investice z minulosti, která se promění v dobrý celoroční příjem. 

Rak 

Rok 2022 bude pro vás rokem změn. Je tedy vhodné, abyste konečně vystoupili ze své ulity a nelpěli na starých zvycích, které vás už roky brzdí. Věnujte čas sami sobě, místo abyste se starali o někoho jiného. Rok 2022 je nakloněn vašemu sexuálnímu životu. Nezadaní muži určitě získají věrnou partnerku. Hledejte ji nejlépe v práci nebo ve škole. Ve finančních záležitostech se vám bude dařit dobře. Hvězdy mohou přinést do vašeho života prosperitu a stabilitu. 

Lev

Muži ve znamení Lva budou v roce 2022 čelit mnoha vzestupům a pádům. Ve vaší kariéře dojde k několika velmi náhlým a nečekaným změnám. V roce 2022 budou hvězdy nakloněny tomu, abyste světu ukázali svůj talent, takže buďte kreativní a šiřte kolem sebe optimismus. Muži ve znamení Lva budou v roce 2022 schopni nakopnout kariéru a dostat se k většímu množství peněz. Některé planety jako Saturn a Pluto, vám budou do cesty stavět drobné překážky, zatímco Jupiter bude udržovat dobré postavení v oblasti vaší kariéry.

Pokud jde o zdraví, tento rok bude jako na houpačce. Přijdou depresivní fáze. Když na ně ale budete připraveni, s přehledem je zvládnete. Pro Lvy je velmi potřebné, aby si řádně odpočinuli a posílili tak své fyzické i duševní zdraví. 

S penězi to bude dobré. Snažte se investovat do jistých komodit, jako je zlato, stříbro a nemovitosti.

Panny 

Muži Panny to budou mít v první fázi roku snadné, ale později, během druhé části roku 2022, očekávejte problémy. 

V počátku roku 2022 se vám bude dařit jak v osobním, tak i v profesním životě. Od léta se vyhýbejte konfliktům v rodině i s přáteli. Mohlo by to ošklivě vymstít. Muži ve znamení Panny by mohli zažít více romantiky, vášně a milostného dobrodružství. Mars vám v tomto roce požehná hojností energie, ale mohly by přijít také určité zdravotní problémy. Snažte se vyhnout nadměrnému užívání cukru a soli.

V roce 2022 by se muži zrození ve znamení Panny měli pečlivě starat o své finance, protože by mohlo přijít nečekané ohrožení ze strany obchodního partnera. 

Váhy

Rok 2022 je rokem, kdy se výrazně změní styl vašeho života. Přijde prosperita a štěstí. Co se týče vztahů, mohli byste narazit. Do života vaší lásky může přijít jiný muž a vy budete muset zabojovat, abyste v něm zůstali vy. Netravte tolik času prací a společenskými závazky, které by mohly poškodit váš partnerský život. Pouvažujte o profesní změně. Pokud nejste spokojeni se svou prací, může v polovině roku přijít výrazná změna. Druhá polovina roku bude ve znamení přílivu peněz.

Štír

Rok 2022 pro vás bude náročný. Čeká vás kariérní postup, ale nebude to zadarmo. Budete se muset hodně otáčet a také ustoupit ze svých zažitých životních stereotypů. Ve vašem milostném a manželském životě se nevyskytují žádné významné planetární vlivy, očekávejte spokojený rok bez větších výkyvů. V roce 2022 vám planetární postavení Štíra předpovídá štěstí, ale na druhou stranu nelze vyloučit drobné zdravotní problémy. Finanční záležitosti jsou vám nakloněny. Možná si konečně pořídíte vysněné auto nebo dům. 

Střelci 

Tento rok uspokojí váš osobní i profesní život. Několikaleté předchozí úsilí se konečně zhodnotí a dostanete v práci přidáno. Vaše kariéra je závislá na vaší tvrdé práci, a to se vám letos konečně vrátí. V tomto roce musíte ale řádně pečovat o své zdraví a věnovat se také sobě. Na začátku roku se můžete potýkat s nějakými zdravotními problémy, ale po létě už bude vše dobré. Pokud se budete o sebe řádně starat a dodržovat správnou životosprávu, zvládnete to. 

Kozoroh 

Kozorozi získají v roce 2022 novou životní perspektivu. Očekávejte změny. Všechny dřívější potíže zmizí, nebo se alespoň na čas odsunou. V partnerském životě se vám bude dařit. Buď najdete vztah nový, nebo se ještě prohloubí a zintenzivní ten stávající. Překážky berte jako lekce od života. Planety vám  přejí štěstí a bohatství v profesním životě. Pro některé z vás bude toto období velmi stresující, proto neztrácejte naději, na nepřejícné lidi a pomlouvače se vykašlete, neublíží vám. Vaše zdraví si zaslouží v tomto roce zvýšenou pozornost. Začněte sportovat a lépe jíst.  Po finanční stránce se vám bude dobře dařit. Než začnete ale investovat do budoucnosti, pečlivě se rozhodněte, ať neuděláte chybu.

Vodnář

Rok 2022 vám přinese dobré výsledky v profesím životě. Rozšiřte své sny a životní perspektivy. Ambiciózně jděte za svými cíli. Nedovolte, aby se ve vašem vztahu objevilo nedorozumění. Jste-li ženatí, věnujte svému partnerovi patřičný čas, a pokud jste svobodní, pak určitě najdete životního partnera. V roce 2022 by se Vodnáři mohli potýkat s nervovými a zažívacími potížemi. Doporučujeme vám proto dodržovat správné stravovací návyky, vyhýbat se nezdravému jídlu, rychlému občerstvení a kořeněným pokrmům. V prvním čtvrtletí se budete potýkat s určitým finančním nedostatkem, ale později se příliv peněz opět zlepší. 

Ryby 

Tento rok budou vaše tvůrčí snahy odměněny. Napřete svou energii pozitivním směrem. Očekávejte štěstí v lásce a vztahových záležitostech, protože váš partner je vám bude věrný. Držte svůj temperament pod kontrolou a kroťte své emoce a záchvaty žárlivosti, nemáte k nim důvod. 

V práci se občas budete potýkat s problémy, ale přesto je toto období nejlepším časem pro rozvoj vaší kariéry. Mohly by vás potkat i zdravotní problémy, obzvláště imunita by vás mohla potrápit.  Po celý rok budete obdařeni dobrými financemi, takže si dopřejte skvělou dovolenou nebo jiné radosti života. Zasloužíte si je!

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -