Sobota, 18 května, 2024

Styl

Nejnovější články

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.

Burj Khalifa: Příběh ohromujícího skvostu v oblacích

Burj Khalifa v Dubaji ve Spojených arabských emirátech je ikonou světových mrakodrapů. Tato gigantická budova dosahuje výšky 828 metrů a má celkem 163 pater.

Jak na úspěšné rande se ženou: Tipy, které vám pomohou udělat dobrý dojem

Blížící se rande může vyvolat v člověku smršť vzrušení a nervozity. Touha zanechat trvalý dojem a připravit půdu pro nezapomenutelný večer je mezi muži tak nějak všeobecná. Nebojte se, protože s trochou přípravy a špetkou hrané jemnosti můžete mířit k úspěšné schůzce.

Nepřehlédnutelné důvody, proč by si každý chlap měl zkusit oholit hlavu

Muži si holí hlavu z různých důvodů: řeší tak problémy s vypadáváním vlasů i třeba dodržování náboženského přesvědčení nebo předpisů o uniformě. Je v tom ale víc než jen praktičnost.

Jak se zbavit chlupů na zádech, abyste se nemuseli bát svlékat se na plovárně

Cítíte se kvůli chlupatým zádům nesví? Už nemusíte, protože jsme pro vás připravili několik odborných tipů, jak se s nevzhlednými chloupky vypořádat. Takže v klidu přijměte své pravé já a zažeňte chloupky na zádech díky osvědčeným metodám, o které se podělila Joanna Wyszynska, vedoucí školitelka kliniky specializované na péči o pleť.

Kanál na Youtube udělal video s proměnou 127 mužů, kterým pomohlo k lepšímu vzhledu plešatění

Řídnutí a vypadávání vlasů může být pro mnoho mužů náročnou zkušeností, která v nich vyvolává pocity trapnosti, nejistoty a studu. A tyhle pocity překoná jedině pocit, že by jim plešatění mohlo vzhledově prospět.

Jak uvázat kravatový uzel pro začátečníky: Windsor Full – jednoduchý symbol elegance krok za krokem

Kravata je jedinečný prvek pánského oblečení se stal synonymem profesionality a elegance. Ať už je to pro pracovní pohovor, formální událost nebo prostě jen na dobrou večeři, kravata vždy udělá velký dojem. Mezi mnoha způsoby, jak uvázat kravatu, je uzel Windsor Full jedním z nejoblíbenějších a nejreprezentativnějších.

Obočí dělá chlapa: Na co si dát pozor při jeho úpravě?

Muži často zanedbávají péči o obočí a jeho styl. Obavy z přílišné depilace nebo vytrhávání obočí, které vedou k ženskému vzhledu, jsou sice na místě, ale tvar a hustota obočí mohou výrazně pozitivně ovlivnit celkovou strukturu obličeje. A proto minimálně stojí za to o jeho úpravě uvažovat.
- Reklama -