Sobota, 18 května, 2024

Zábava

Nejnovější články

Slet z nebe: Smrtelně nebezpečný rychlostní pád jako zdroj vzrušení a zábavy

Nesmírně odvážný sport zvaný speed skydiving, z něhož se člověku zrychluje tep, vyžaduje, aby se jeho příznivci vrhli z letadla a usilovali dosáhnout co nejvyšší a stálou terminální rychlost.

IQ kvíz postřehu a rychlosti: Najdete skryté předměty. Do dvou minut to 99% lidí nedá!

Připravili jsme pro vás tento zábavný kvíz. Princip netřeba vysvětlovat, je zřejmý na první pohled. Najděte na obrázku všechny skryté předměty. Je důležité, za jak dlouho se vám to povede. Pokud to zvládnete do dvou minut, máte skvělý postřeh a oči jako ostříž!

Dáš dětskou IQ hru? Aby ses nedivil! Najdi do 20 vteřin správné dílky! Je to těžké!

Připravili jsme pro vás úkol, který je původně určen dětem. Puzzle zná každý a zadání netřeba dlouze vysvětlovat. Najdi z čtrnácti možností najdi dvě správné tak, aby zapadaly do obrázku. Zvládne to každý. Váš problém je ale čas!

Pekelně těžký IQ rébus: Jak rychle dopočítáš rovnice? Do minuty to dá jen génius!

Připravili jsme pro vás mimořádně těžký kvíz, kteří zvládnou pouze lidé s dobře vyvinutým logickým uvažováním a matematickými schopnostmi.

Tenhle IQ test by mělo zvládnout desetileté dítě do 20 vteřin. Zvládnete ho i vy?

Připravili jsme pro vás zdánlivě jednoduchou výzvu, kviz, který je původně určený pro školní děti. Na první pohled by se zdálo, že je jednoduchý, ale není. Prověří především vaši prostorovou orientaci a rychlost mozkových spojení. Jestli se vám podaří najít správné řešení do dvaceti vteřin, jste dobří!

Test inteligence a postřehu: Najdi nádobí, které v polici chybí. 90 % to nezvládne do 20 vteřin.

Připravili jsme pro vás bleskový zábavný test inteligence a postřehu. Nejen, že se u něj na chvilku pobavíte, ale především pocvičíte rychlosti vašich mozkových spojení.

Bleskový IQ test: Jestli najdeš dílky do 30 vteřin, máš skvělý postřeh a geniální krátkodobou paměť!

Připravili jsme pro vás tentokrát výjimečně těžký rébus. Nenechte se zmýlit kresleným obrázkem dinosaura, tohle rozhodně není dětská hra a i leckterý dospělý bude mít s řešením velký problém. Kvíz je zaměřený především na prostorovou orientaci a na krátkodobou (pracovní) paměť.

Kvíz pro bystré hlavy: Jak rychle najdeš dva stejné obličeje. Do půl minuty to dají jen nejlepší!

Připravili jsme pro vás zapeklitý úkol. Na první pohled vypadá jednoduchý, ale ve skutečnosti je složitější, než se zdá. Pro váš mozek představuje velkou výzvu a přesnou koordinaci mnoha jeho částí.

Supertěžký IQ test pro nejchytřejší: Pochopíš princip rébusu a vyřešíš ho do minuty?

Připravili jsme pro vás tentokrát skutečně těžký úkol. Zvládnou ho jen nejlepší. Součástí zadání je pochopit princip, na kterém je logika úkolu postavena. Máte doplnit obrazec v prázdném poli. Jediné, co prozradíme, je, že se jedná o logické řady. Návodem k řešení první řady, jsou dvě řady následující.
- Reklama -