Sobota, 18 května, 2024

Móda

Nejnovější články

Jak uvázat kravatový uzel pro začátečníky: Windsor Full – jednoduchý symbol elegance krok za krokem

Kravata je jedinečný prvek pánského oblečení se stal synonymem profesionality a elegance. Ať už je to pro pracovní pohovor, formální událost nebo prostě jen na dobrou večeři, kravata vždy udělá velký dojem. Mezi mnoha způsoby, jak uvázat kravatu, je uzel Windsor Full jedním z nejoblíbenějších a nejreprezentativnějších.

Prořídlý plnovous: Základní tipy pro úpravu tváře se špatně rostlými vousy

Dobře pěstěné vousy jsou známkou mužnosti a sebevědomí, ale pro některé muže může být dosažení husté a výrazné bradky docela výzbva. Pokud se potýkáte s řídkými vousy, které vám na některých místech tváře třeba vůbec nerostou, nezoufejte. Pomocí několika jednoduchých technik můžete své roztřepené chudáčky proměnit v něco mnohem stylovějšího.

Návod pro moderní chlapy: Jak na holení hrudníku

V dávných dobách, kdy naši předkové byli ještě mladí kluci jako my, se holení chlupů na hrudi považovalo za něco zcela zženštilého. Zarostlost medvěda, to bylo něco, na co měl být chlap pyšný. Ale jak šel čas, vyvinul se i přístup k péči o hrudník. Dnes je holení hrudníku nejenže normální, ale dá si už i hodnotit, jak k němu nejlépe přistoupit.

Neocenitelné rady pro muže, jak zlepšit styl i sebevědomí

Investice do nás samotných je zásadním aspektem péče o sebe. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je mít kondici a styl.

5 věcí, které by měl mít v koupelně každý muž

Pánové, je čas zintenzivnit péči o sebe! Všichni víme, že pokud jde o péči o sebe, muži často zaostávají za ženami. Je však důležité si uvědomit, že udržování správné hygieny je zásadní pro obě pohlaví. A dobrou zprávou je, že přidáním několika vybraných předmětů do koupelny můžete pozvednout svou každodenní rutinu a udělat ji mnohem příjemnější.

Výhody chlupatého hrudníku: Známka vysoké inteligence i náklonnost od tchána

Pokud máte chlupatý hrudník, není důvod to nijak řešit (samozřejmě pokud není venku horko). A jasně, že pláž, veřejné bazény a letní práce na zahradě mohou být pro někoho s chlupatějšími predispozicemi zdrojem nejistoty, ale věda objevila některé výhody toho, když máte na hřišti „trochu více trávníku“.

Podle studie jsou plešatí muži vnímáni jako inteligentnější, dominantnější a atraktivnější

S přibývajícím věkem lidé získávají cennou moudrost a finanční stabilitu, ale mohou se také potýkat s fyzickými problémy, jako je vypadávání vlasů. Není ale žádný důvod toho litovat. Plešatí muži jsou vnímaní více než pozitivně.

Módní firma Balenciaga ukončila spolupráci s Kanye Westem

Módní gigant Balenciaga oficiálně přerušil vztahy s rapperem Kanye Westem v důsledku řady antisemitských příspěvků a dalších sporných výroků tohoto umělce.

Elon Musk uvedl vlastní kolínskou jménem „Spálené vlasy“, vyjde na 100 dolarů

Nejnovější žertík Elona Muska o pižmu se rychle stal velmi žádaným zbožím.
- Reklama -