Sobota, 25 května, 2024

Výhody chlupatého hrudníku: Známka vysoké inteligence i náklonnost od tchána

Mohlo by vás zajímat

Pokud máte chlupatý hrudník, není důvod to nijak řešit (samozřejmě pokud není venku horko). A jasně, že pláž, veřejné bazény a letní práce na zahradě mohou být pro někoho s chlupatějšími predispozicemi zdrojem nejistoty, ale věda objevila některé výhody toho, když máte na hřišti „trochu více trávníku“.

- Reklama -

Pokud se teď cítíte nesví a chcete si svou chlupatou hruď upravit, jděte do toho – holení, depilace, cokoli, vyberte si to, co vám dělá dobře. Ale pro ty, kteří jsou na vážkách, jestli věda náhodu nemá co říct k ochlupení na hrudi, se možná vyplatí ještě chvilku počkat. Protože možná budete překvapeni, o jaké výhody oholením hrudníku přicházíte.

Protože je to vážně tak, přebytečné ochlupení na hrudi je v jistém smyslu požehnáním.

Jaké jsou výhody chlupatého hrudníku?

Především je to známka inteligence. Studie ukázaly, že muži s ochlupením na hrudi jsou často považováni za mužné a zdravé, a dokonce jsou spojováni s tím, že jsou inženýry a lékaři. Takže se chlupy na hrudi klidně chlubte, je to známka chytrého muže.

Ale to není všechno, ochlupení na hrudi souvisí také s hormonem testosteronem. Během puberty se chlapcům a dívkám na hrudi vytváří terminální ochlupení, které je tmavší a silnější. Takže nejenže jsou chlupy na hrudi známkou, že jsi inteligentní, ale také, že jsi opravdový muž.

Někteří mohou namítnout, že inteligence není dána pouze ochlupením na hrudi, ale také faktory, jako je socioekonomický status, etnický původ a vzdělání. Ale buďme realisté, ochlupení na hrudi je docela solidním ukazatelem inteligentního a mužného jedince. Tak si to ochlupení na hrudi chvalte a važte si ho.

Chlupatá hruď zajistí sympatie tchána… i tchýně

A to není všechno: pokud jste ženatí nebo se plánujete oženit, je tu šance, že vaše ochlupení na hrudi bude odpovídat ochlupení vašeho tchána. Studie naznačují, že preference žen v oblasti ochlupení na hrudi by mohly být předány od jejich matek a že si vybírají muže, kteří jim připomínají jejich otce. Takže až se příště zúčastníte rodinné oslavy, nebuďte překvapeni, že se svým tchánem budete mít stejně chlupaté hrudníky. Navíc získáte dobrou výmluvu, proč vynechat tchánovskou párty u bazénu.

A bonus na závěr: starší ženy milují chlupy na hrudi. Přestože plodnější ženy preferují méně ochlupení, ženy po menopauze ho mají raději více. Takže ti z vás, co vypadáte, že máte svetr i po sundání trička, si užijte náruživé pumy. A pokud vás náhodou starší ženy nelákají, můžete považovat své ochlupení na hrudi za jednoduchou formu (nepříliš účinné) antikoncepce.

Zdroj:

abc.net.au, indiatimes.com, sofeminine.co.uk

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.
- Reklama -