Sobota, 25 května, 2024

Proč by muži měli chodit „naostro“: Ochrana plodnosti, méně pocení a pocit svobody

Pokud jde o chlapy, kteří se rozhodnou chodit bez spodního prádla, existuje několik důvodů, proč se do této netradiční volby pustí. Věřte nebo ne, tento životní styl si osvojuje více mužů, než byste si dokázali představit. Jaké jsou důvody, proč se rozhodli chodit „naostro“?

Mohlo by vás zajímat

Pokud jde o chlapy, kteří se rozhodnou chodit bez spodního prádla, existuje několik důvodů, proč se do této netradiční volby pustí. Věřte nebo ne, tento životní styl si osvojuje více mužů, než byste si dokázali představit. Jaké jsou důvody, proč se rozhodli chodit „naostro“?

- Reklama -

Studie ukazují, že 5 až 7 % mužů vůbec nenosí spodní prádlo. Důvodem je především skutečnost, že nošení spodního prádla s sebou nese řadu výhod, včetně lepší cirkulace vzduchu kolem intimních partií, nižšího rizika infekcí a dokonce lepší produkce spermií a plodnosti. Pro mnoho mužů je ale nošení spodního prádla prostě příjemné, a proto chtějí tuto svobodu pociťovat neustále. Klidně mohou. Jaké jsou ale výhody toho, když se rozhodnou spodního prádla ve svém životě zbavit?

Ochrana spermií

Jedním z hlavních důvodů, proč se muži rozhodují pro odložení spodního prádla, je potenciální ochrana plodnosti. Některé výzkumy totiž naznačují, že těsné spodní prádlo negativně ovlivňuje mužskou plodnost snížením počtu spermií. Důvodem, proč mužské genitálie trochu visí, je nutnost udržet tuto oblast v chladu, protože spermie jsou na teplo poměrně citlivé.

Při nošení spodního prádla se jim nedostává tolik chladu, co potřebují, což může vést k vyšší teplotě v této oblasti nakonec i snížení počtu spermií. Muži, kteří mají obavy o plodnost, proto často patří mezi ty, kteří se rozhodli skoncovat s nošením spodního prádla.

Menší míra pocení

Dalším důvodem je snížení pocení a zvýšení cirkulace vzduchu kolem pánské intimní výbavy. Spodní prádlo může někdy způsobovat větší pocení kvůli další vrstvě látky kolem přirození. Když muži chodí bez prádla, může v této oblasti cirkulovat více vzduchu, což je často docela úleva. I když existují alternativní možnosti, jako například prodyšné konopné boxerky odvádějící vlhkost nebo konopné boxerky, které mohou minimalizovat pocení a maximalizovat cirkulaci vzduchu, mnoho mužů stále raději místo toho volí variantu zcela bez prádla.

Větší pohodlí

A posledním hlavním důvodem, proč se muži rozhodují pro odložení slipů a trenek, je pohodlí. Nenosit spodní prádlo znamená méně omezení a v konečném důsledku i méně praní, což zní pohodlně, jakmile to řeknete. Tenhle důvod platí zejména pro muže, kteří se musí celý den oblékat, například do obleku do práce. Po dlouhém dni plném oblékání není lepší pocit než přijít domů, obléct si sportovní šortky a nechat vše volně viset. Zatímco lenošení doma bez spodního prádla může být v pořádku, nošení sportovních šortek bez spodního prádla na veřejnosti může být odhalující a chození v džínách se z důvodu pohodlí nedoporučuje. Měli byste proto vždy myslet na to, aby vaše svoboda nikoho nepobuřovala.

Zdroj:

menshealth.com, realmenrealstyle.com,

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.
- Reklama -