Čtvrtek, 13 června, 2024

Jak vypadat mužněji: Odhalte tajemství, co zlepší držení těla

Mohlo by vás zajímat

Chcete vypadat mužněji? Začněte tím, že si upravíte držení těla. Špatné držení těla může způsobit, že budete vypadat slabě, nesebevědomě a pro ostatní méně přitažlivě. Dobrou zprávou však je, že většinu problémů s držením těla lze snadno napravit.

- Reklama -

Podle studie z roku 2017 publikované v časopise Social Psychological and Personality Science muži, kteří zaujali superhrdinský postoj (vypjatý hrudník, pěsti na bocích), zaznamenali pokles stresu a zvýšení hladiny testosteronu. Postavte se tedy zpříma a srovnejte ramena, abyste vypadali mužněji.

Problémy s držením těla může způsobit také dlouhé sezení. Hrbení se na židli může časem vážně zatížit svaly dolní části zad. Chcete-li to napravit, seďte rovně a mějte nohy rovně na podlaze.

Když stojíte, představte si provázek připevněný k temeni hlavy, který vás táhne vzhůru. To vám pomůže prodloužit krk a srovnat pohled. Přetočení ramen dozadu a jejich přitažení do zadní polohy vám také pomůže otevřít a rozšířit hrudník. Nakonec upravte chodidla tak, abyste stáli v širokém, dobře opřeném postoji.

Chcete zlepšit své držení těla a vypadat mužněji? Začněte tím, že se zbavíte těchto zlozvyků a budete stát zpříma.

Jak zařadit správné držení těla do každodenní rutiny

Správného držení těla nedosáhnete přes noc, chce to čas a úsilí, aby se z něj stal zvyk. Zde je několik tipů, které vám pomohou začlenit správné držení těla do každodenní rutiny:

Nastavte si připomenutí

Pomocí telefonu nebo počítače si nastavte připomenutí, abyste si během dne zkontrolovali své držení těla.

Protahujte se

Věnujte ráno a večer několik minut protažení těla se zaměřením na záda, krk a ramena.

Používejte korektor držení těla

Korektor držení těla je zařízení, které nosíte přes ramena a které vám pomůže udržet rovná záda a ramena vzadu.

Projděte se

Chůze se správným držením těla vám pomůže udržet si ho po celý den.

Buďte pozorní

Věnujte pozornost svému držení těla a podle potřeby ho upravte.

Zařazením správného držení těla do každodenní rutiny nejenže budete vypadat mužněji, ale zlepší se i vaše celkové zdraví a pohoda. Je to malá změna, která může mít velký vliv na to, jak se cítíte a jak vás vnímají ostatní.

Správné držení těla je známkou sebevědomí a mužnosti. Korekcí držení těla převezmete kontrolu nad svým tělem a provedete změnu, která vám z dlouhodobého hlediska prospěje. Zkuste zařadit správné držení těla do své každodenní rutiny a uvidíte, jaký rozdíl to může přinést.

Zdroj:

uprightpose.com, mensvariety.com, enbynyc.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.

Při házení mincí ve skutečnosti nejsou šance 50 na 50, zjistili vědci

V otázce hodů mincí bylo vědecky prokázáno, že na spravedlivou šanci padesát na padesát se ve skutečnosti nedá spoléhat.

David Beckham přiznal posedlost uklízením.Má díky tomu dokonalý šatník

V nové dokumentární minisérii "Beckham", která je k vidění na Netflixu, se fotbalová legenda David Beckham otevřeně svěřuje o svém životě s obsedantně-kompulzivní poruchou. A ukázal fanouškům svůj dokonalý šatník.

Protikuřácký zákon v Singapuru už zabránil 20 tisícům mrtvých

V zájmu veřejného zdraví se otevírá cesta k světu bez tabáku. Dvě země, Bhútán a Singapur, se staly průkopníky této cesty díky svým drakonickým krokům v rámci protikuřácké legislativy. A Singapur už tvrdí, že díky zákazům kouření zabránil smrti téměř 20 tisíc lidí.

Slet z nebe: Smrtelně nebezpečný rychlostní pád jako zdroj vzrušení a zábavy

Nesmírně odvážný sport zvaný speed skydiving, z něhož se člověku zrychluje tep, vyžaduje, aby se jeho příznivci vrhli z letadla a usilovali dosáhnout co nejvyšší a stálou terminální rychlost.

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.
- Reklama -