Sobota, 18 května, 2024

Osobnosti

Nejnovější články

David Beckham přiznal posedlost uklízením.Má díky tomu dokonalý šatník

V nové dokumentární minisérii "Beckham", která je k vidění na Netflixu, se fotbalová legenda David Beckham otevřeně svěřuje o svém životě s obsedantně-kompulzivní poruchou. A ukázal fanouškům svůj dokonalý šatník.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Lenny Kravitz se v novém klipu ukázal na prahu šedesátky úplně nahý

Lenny Kravitz v novém klipu k písni "TK421" odhalil své nahé tělo a šokoval všechny tím, jak dobře rok před šedesátými narozeninami vypadá.

Záhadná smrt Bruce Leeho: Chuck Norris věřil v alergii, za vše ale mohla voda

Rok 1973 zanechal trpkou stopu v paměti celého filmového světa, když v něm došlo na největší smrtelnou záhadu Hollywoodu - náhlý a záhadný konec jednoho z nejslavnějších bojovníků a herců, kteří kdy vkročili na filmové plátno - Bruce Leeho. Jeho smrt zůstává dodnes jedním z nejzásadnějších a nejzáhadnějších úmrtí mezi filmovými legendami.

Mark Wahlberg začal vstávat „až“ v půl čtvrté ráno

Mark Wahlberg, slavný herec a čtyřnásobný otec, se nedávno podělil o svůj denní program během otázek fanoušků na Instagramu. A ukázalo se, že si udržuje svou špičkovou kondici pomocí tréninkového režimu, který každého zaskočí svou náročností.

Příběh Doyla Brunsona: Od křesťanského studenta až k ikoně hazardu

Příběh výjimečného putování Doyla Brunsona, od skromného křesťanského studenta k ikoně pokeru, je příběhem triumfu a vlivu ve světě karet.

Arnold Schwarzenegger udeřil ve filmech víc zvířat než kterýkoli jiný herec

Legendární kulturista Arnold Schwarzenegger je uznávanou hollywoodskou hvězdou, dosáhl během svého života neuvěřitelných úspěchů. Rakouský rodák se stal sedminásobným držitelem titulu Mr. Olympia a hrál v kultovních filmech jako Terminátor nebo Predátor. Existuje přitom jeden unikátní rekord, který ho odlišuje od jeho hereckých kolegů - takový, který by možná nečekal.

Namakaní miliardáři: Majitel Amazonu předvedl svaly bez trička, Musk s Zuckerbegem mohou jen závidět

Zapomeňte na připravovaný zápas Elona Muska a Marka Zuckerberga, oba vypadají jako nicky proti majiteli Amazonu.

Legendární Bobby Orr: Kariéru fenomenálního obránce ukončily potíže s koleny

Robert "Bobby" Orr je jednou z legend hokejové NHL a dost možná nejlepší obránce, který kdy žil. Díky svým neuvěřitelným dovednostem je dodnes považován za jednoho z nejlepších hráčů, kteří se v NHL objevili.
- Reklama -