Čtvrtek, 13 června, 2024

David Beckham přiznal posedlost uklízením.Má díky tomu dokonalý šatník

Mohlo by vás zajímat

V nové dokumentární minisérii „Beckham“, která je k vidění na Netflixu, fotbalová legenda David Beckham otevřeně mluví o svém životě s obsedantně-kompulzivní poruchou. Zároveň ukázal fanouškům svůj dokonalý šatník.

- Reklama -

Nový dokumentární seriál poskytuje pohled na soukromý život Davida Beckhama, včetně jeho boje s duševním zdravím. Beckham v dokumentu nijak neskrývá, že trpí obsedantně-kompulzivní poruchu, která se projevuje extrémně pečlivým přístupem k jeho šatníku a každodenním rituálům. V seriálu je k vidění mnoho zajímavých okamžiků, jeden z nich přináší pohled na Beckhamův noční rituál. Ten zahrnuje čištění každé svíčky v jeho rozlehlém domě v Holland Park a důkladné stříhání jejich knotů. V extrémní čistotě udržuje i kuchyň…

Beckhamova posledlost čistotou

V dokumentu je moment, kdy se režisér Fisher Stevens fotbalisty ptá, zda vůbec Beckhamovi kuchyň někdy použili, protože působí až neuvěřitelně čistě. Beckham prozrazuje, že tam vařil minulou noc a že je nesmírně hrdý na své „pečlivé uklízení“, kdy všechno vyčistí tak dokonale, že není znát, že by kuchyň někdo používal… Beckhamova oddanost čistotě přitom sahá dál než do kuchyně. „Když jsou všichni večer v posteli, chodím kolem a čistím svíčky, přepínám světla na správnou intenzitu. Ujistím se, že je všechno upravené, protože nesnáším, když ráno přijdu dolů a jsou tam šálky, talíře a mísy. Je to vyčerpávající,“ přiznává bývalý fotbalista.

Dokumentární seriál nás přivádí do Beckhamových pubertálních let, ve kterých nám Beckham sděluje, že nesnáší nepořádek. Film se pak přenáší do současnosti, kde máme možnost nahlédnout do Beckhamova pečlivě zorganizovaného šatníku. Fotbalista říká: „Je to všechno docela organizované, bundy, džínové košile, košile a pak pokračuje od svetrů k tričkům, spodnímu prádlu, ponožkám a oblekům.“

Outfity na týden dopředu

Beckham svou garderobu přitom neorganizuje jen podle typu oblečení, ale také podle barev, má dokonce věšák s outfity, které si připravuje až na týden dopředu. „To jsou mé outfity na zbytek týdne, připravuji si týden dopředu. Dříve jsem si je chystal jen na jeden den předem,“ přiznává Beckham.

Beckham je na tom se svou posedlostí tak zle, že ho rozhodí i to, když je jedno z ramínek o kousek vytočené. Ihned je to pro něj známka, že v šatníku „někdo byl“ bez Beckhamova vědomí, je znát, jak ho ta skutečnost rozhodí.

Beckhamův obsedantní přístup k šatníku a uklízení může působit poněkud extrémně, ale zároveň je to projev jeho neochvějného závazku k dokonalosti ve všech aspektech života.

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.

Při házení mincí ve skutečnosti nejsou šance 50 na 50, zjistili vědci

V otázce hodů mincí bylo vědecky prokázáno, že na spravedlivou šanci padesát na padesát se ve skutečnosti nedá spoléhat.

Protikuřácký zákon v Singapuru už zabránil 20 tisícům mrtvých

V zájmu veřejného zdraví se otevírá cesta k světu bez tabáku. Dvě země, Bhútán a Singapur, se staly průkopníky této cesty díky svým drakonickým krokům v rámci protikuřácké legislativy. A Singapur už tvrdí, že díky zákazům kouření zabránil smrti téměř 20 tisíc lidí.

Slet z nebe: Smrtelně nebezpečný rychlostní pád jako zdroj vzrušení a zábavy

Nesmírně odvážný sport zvaný speed skydiving, z něhož se člověku zrychluje tep, vyžaduje, aby se jeho příznivci vrhli z letadla a usilovali dosáhnout co nejvyšší a stálou terminální rychlost.

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.
- Reklama -