Sobota, 25 května, 2024

Lenny Kravitz se v novém klipu ukázal na prahu šedesátky úplně nahý

Mohlo by vás zajímat

Lenny Kravitz v novém klipu k písni „TK421“ odhalil své nahé tělo a šokoval všechny tím, jak dobře rok před šedesátými narozeninami vypadá.

- Reklama -

Lenny Kravitz svůj nový klip nejdříve představil krátkým osmivteřinovým náhledem, který tento týden zveřejnil. Klip začíná záběrem, ve kterém se zpěvák objevuje naprosto nahý za sochou umně umístěnou tak, aby zakrývala jeho intimní partie. V dalším záběru nám Kravitz předvádí své torzo a dokonce ukáže o něco více ze spodní části své postavy.

Fanoušci na jeho odhalené tělo reagovali nadšením, neskrývali obdiv ke Kravitzově udržované postavě. Většina reakcí se shodovala: všichni totiž vyjádřili přání vypadat podobně fit, až se jim přiblíží šedesátka.

Obdiv ostatních celebrit

Herečka Karen Pittman, kterou známe z „Morning Show“ a „And Just Like That,“ si dělala legraci: „Musím se rychle odebrat a jít cvičit břišní svaly.“

Herečka Luenell, známá z „Borata,“ se ptala: „Kolikrát mohu toto ‚lajknout‘?👅.“

A modelka Jasmine Sanders poznamenala: „Lenny tu krade duše.“

Náhled videoklipu byl přitom pouze mírným náznakem toho, co fanoušky ještě čeká. Samotné video začíná scénou, kde Kravitz leží nahý na posteli a ukazuje své odhalené tělo. Postupně se obléká, ale předtím stihne předvést své svalnaté torzo pouze v ručníku.

Jak si Lenny Kravitz udržuje figuru?

V roce 2020 Kravitz prozradil magazínu Men’s Health, že za svou kondici vděčí času trávenému venku na jeho ostrově. Jeho běžný den zahrnuje jízdu na kole, kanoistiku a běhání se psem po pozemku. Také pravidelně pracuje s trenérem a zaměřuje se na cvičení zvedání činek, dřepy, shyby a posilování břišních svalů.

„Moje nejlepší forma není minulostí,“ prohlásil Kravitz v rozhovoru pro magazín Men’s Health. „Je teprve přede mnou. S přibývajícím věkem si neustále přesunujeme laťku.“

Zdroj:

menshealth.com, billboard.com, hollywoodlife.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.
- Reklama -