Úterý, 23 července, 2024

5 věcí, které by měl mít v koupelně každý muž

Mohlo by vás zajímat

Pánové, je čas zintenzivnit péči o sebe! Všichni víme, že pokud jde o péči o sebe, muži často zaostávají za ženami. Je však důležité si uvědomit, že udržování správné hygieny je zásadní pro obě pohlaví. A dobrou zprávou je, že přidáním několika vybraných předmětů do koupelny můžete pozvednout svou každodenní rutinu a udělat ji mnohem příjemnější.

- Reklama -

Podle blogerky Sarah-Jean Ballardové, která se zabývá životním stylem, může správná výbava koupelny pomoci v boji proti obávanému pondělnímu marastu a usnadnit přípravu do práce. Pojďme se tedy podívat na některé z nezbytných věcí, které by měl mít každý muž ve své koupelně.

Zpříjemněte si péči kvalitním županem

Jako první tu máme kvalitní župan. Krása županu spočívá v tom, že vám může ušetřit čas a zpříjemnit rána. Místo toho, abyste se museli hned po sprše oblékat, můžete si župan navléknout a v klidu si vychutnat snídani a přitom se cítit útulně a pohodlně. Nemluvě o tom, že župan se může hodit také v lázních nebo fitness klubu.

Zlepšete si zážitek ze sprchování pomocí lepší hlavice

Další na seznamu je kvalitní sprchová hlavice. Vaše sprcha již může být vybavena základní sprchovou hlavicí, ale přechod na kvalitnější přístroj může váš zážitek ze sprchování výrazně změnit. Kvalitní sprchová hlavice by měla mít snadno ovladatelný proud a poskytovat tu správnou teplotu. Už žádný nerovnoměrný proud vody nebo pomalé sprchování!

Předejděte nepořádku v koupelně pomocí sprchových dveří

Další položkou, kterou je třeba zvážit, jsou sprchové dveře. Pokud vám sprchový závěs nevyhovuje a po sprchování stojíte v kaluži vody, je možná načase přejít na sprchové dveře. Sprchové dveře nejenže zadrží vodu, ale také vám ušetří starosti s uklízením podlahy v koupelně po každém sprchování.

Zůstaňte hydratovaní díky správné vodě po holení

Voda po holení je dalším základním prvkem, který se často přehlíží. Voda po holení je určena k použití po holení a pomáhá rehydratovat pokožku. Je však důležité vyhýbat se vodám po holení na bázi alkoholu, protože mohou pokožku dehydratovat. Místo toho volte vody po holení, které obsahují přírodní složky, jako je aloe vera. Věnujte čas průzkumu různých možností a najděte si vodu po holení, která vám bude vyhovovat.

Ušetřete čas s ohřívačem ručníků

V neposlední řadě tu máme ohřívač ručníků. Tato položka se může zdát jako luxus, ale pro ty, kteří žijí v chladnějším podnebí, může ohřívač ručníků změnit pravidla hry. Jednoduše položte mokrý ručník na ohřívač a bude připraven k použití, až budete. Už žádné třesení při sušení!

Závěrem lze říci, že tyto předměty v koupelně mohou posunout vaši rutinní péči o sebe na vyšší úroveň. Od úspory času až po zlepšení zážitku ze sprchování – tyto základní potřeby musí mít každý muž. Tak neváhejte a dopřejte si malé vylepšení své ranní rutiny. Vaše tělo i mysl vám poděkují!

Zdroj:

bossmanbrand.com, businessinsider.com, spy.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Abraham Lincoln: Největší hvězda wrestlingu své doby. Věděli jste, čím se v mládí živil nejslavnější prezident USA?

Při pohledu na známou podobiznu důstojného muže s plnovousem by málokoho napadlo, že se před započetím politické kariéry se živil jako profesionální zápasník. A...

John Lennon a jeho smrt: Co vedlo Marka Davida Chapmana k jeho činu?

Co vedlo samozvaného zbožného křesťana Marka Davida Chapmana k tomu, aby vypálil ze své zbraně a zabil člověka, kterého předtím v životě nepotkal? Chapman,...

Historické testy mužnosti: Brutální přechodové zkoušky plné bolesti, krve či nahoty

Stát se mužem v České republice znamená buď dovršení 18 let, ztrátu panictví nebo nástup do prvního zaměstnání. Snadné, že? V některých částech světa...

Frederic Chopin chtěl, aby z něj vyřízli srdce a uchovali ho. Nakonec ukázalo, jak zemřel

Srdce slavného skladatele zažilo po Chopinově smrti velké přesuny.

CIA vyvinula v 70. letech špionážní vážku na odposlouchávání Rusů

V sedmdesátých letech minulého století se úřad CIA pro výzkum a vývoj chopil nevídaného úkolu. Vyvinul drobné odposlouchávací zařízení v podobě vážky.

Rusové využívají k obraně Sevastopolu i delfíny

Delfíni, ti hraví mořští tvorové známí svou chytrostí, se čím dál častěji stávají rekruty ruského vojenského námořnictva. Hlídají momentálně především námořní základnu v Sevastopolu na Černém moři. Tento krok má za cíl odradit potápěče od přiblížení k základně.

Geny netopýrů mohou obsahovat klíč k léčbě covidu a rakoviny

Vědci se pokouší odhalit záhadný genom netopýrů, díky kterému jsou tito tvorové obdařeni neobyčejnou odolností vůči covidu i rakovině. Odborníci kvůli tomu studují netopýry už řadu let v naději, že se jim povede tajemnou netopýří imunitu přenést i na lidi.

Spojené Arabské Emiráty chtějí postavit podmořskou rychlodráhu do Indie

Třeskuté město Mumbai v Indii a přístavní perla Fujairah ve Spojených Arabských Emirátech (SAE) se propojí prostřednictvím podmořské rychlodráhy.

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.
- Reklama -