Pondělí, 15 dubna, 2024

Jak se opalovat jako správný gentleman

Mohlo by vás zajímat

Kéž by tak existoval návod, jak se správně opalovat. Moment… Jeden takový pro gentlemany je právě tady.

- Reklama -

My muži jsme byli zvyklí věřit, že dosažení bronzové pleti, ať už prostřednictvím solária, samoopalovacích přípravků nebo vystavováním se slunečním paprskům, není tématem pro veřejnou diskusi. Neměla by ale v dnešní moderní době, kdy mají muži přístup k široké škále možností péče o pleť, být konverzace o opalování méně tabuizovaná? Rozhodli jsme se do tohoto tématu vnést trochu světla a podělit se s vámi o naše nejlepší tipy, jak v létě dosáhnout dokonalo bronzového opálení.

Vylepšete opálení pomocí opalovacího oleje

Vylepšete svůj zážitek z opalování pomocí opalovacího oleje. Opalovací krémy, spreje a mléka s vysokým ochranným faktorem jsou sice nezbytné pro ochranu pokožky před škodlivým UV zářením, ale používání opalovacích olejů může opálení posunout na vyšší úroveň. Tyto varianty s nižším SPF nejen chrání pokožku, ale také pomáhají prodloužit, zlepšit a rovnoměrně rozložit vaše vytoužené opálení.

Klíčové je načasování

Při vytváření skvělého letního opálení záleží na načasování. Hodinové polehávání v jedné poloze nepřinese kýžené výsledky. Místo toho nechte pokožku mezi jednotlivými opalovacími sezeními odpočívat a regenerovat. Na každé straně těla se snažte opalovat přibližně 15 až 30 minut a poté se znovu natřete opalovacím olejem, vyhledejte stín nebo se zakryjte lehkým ochranným oděvem.

Voděodolná ochrana pro milovníky dobrodružství

Pokud se v létě chystáte vyrazit do vln a věnovat se vodním aktivitám, zvolte si voděodolnou ochranu proti slunci. Tyto výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby odolávaly vodě a poskytovaly spolehlivé krytí i při aktivních aktivitách.

Péče po opalování

Nezapomínejte, že jakmile se stáhnete z přímého slunce nebo si dáte pauzu ve stínu, vaše opalování ještě není u konce. Musíte dbát i na poopalovací péči. Ta totiž rozhodne o hloubce, tónu a trvanlivosti vašeho opálení. Nebojte se zainvestovat do kvalitních produktů po opalování, které vaši pokožku vyživí a obnoví. Kromě toho zvolte lehké a prodyšné oblečení, které pomůže zklidnit vaši pokožku a napomůže procesu regenerace.

Přijměte umění samoopalování

Pokud nemáte čas a nemůžete utéct na dlouhou dovolenou plnou slunce, není ostuda to trochu předstírat. Samoopalovací přípravky jsou pohodlnou možností, jak dosáhnout zlatavého odstínu, i když jste zaneprázdněni prací nebo se rozhodnete pro dovolenou ve městě.

Zdroj:

menshealth.com, nextluxury.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -