Sobota, 20 dubna, 2024

Jak se zbavit chlupů na zádech, abyste se nemuseli bát svlékat se na plovárně

Mohlo by vás zajímat

Cítíte se kvůli chlupatým zádům nesví? Už nemusíte, protože jsme pro vás připravili několik odborných tipů, jak se s nevzhlednými chloupky vypořádat. Takže v klidu přijměte své pravé já a zažeňte chloupky na zádech díky osvědčeným metodám, o které se podělila Joanna Wyszynska, vedoucí školitelka kliniky specializované na péči o pleť.

- Reklama -

Klasické holení

Vezměte do ruky holicí strojek a požádejte o pomoc partnerku nebo se pusťte do holení zad sami. Připravte se osprchováním pod horkou vodou, abyste zjemnili chloupky, a zastřihněte je akumulátorovým zastřihovačem. Pak se vyzbrojte dvěma zrcadly a pusťte se do toho! Nezapomeňte se před začátkem protáhnout, abyste si usnadnili práci.

Depilace voskem

Pokud se cítíte, že na to máte, může být pro vás řešením depilace voskem. Požádejte o pomoc kamaráda nebo se vydejte do salonu, kde vám ji provedou profesionálové. Připravte se na nepříjemné pocitya ukrutnou bolest, protože vosk stahuje vrchní vrstvu kůže. Pečlivě prozkoumejte a zvažte své možnosti a nezapomeňte si několik dní po depilaci voskem udělat peeling, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Krémy na odstranění chloupků

Hledáte bezproblémovou a finančně nenáročnou variantu? Pak by vaším nejlepším přítelem měly být depilační krémy. Jednoduše naneste krém, počkejte na určenou dobu a nežádoucí chloupky setřete. Dávejte pozor na vůni krému a možné alergické reakce. Zkontrolujte, zda je krém vhodný pro vaši oblast zad, a mějte na paměti, že větší plochy mohou vyžadovat více přípravku.

Odstraňování chloupků laserem

Laserové ošetření, které je považováno za zlatý standard v odstraňování chloupků, nabízí trvalejší řešení. V závislosti na cyklu růstu chloupků je obvykle zapotřebí více sezení. Prozkoumejte různé poskytovatele, porovnejte faktory, jako je doba ošetření a možnost chlazení ošetřených míst, a připravte se na trochu vyšší náklady. Na oplátku dostanete hladká záda na hodně dlouhou dobu.

Vytrhávání chloupků pinzetou

Klasické vytrhávání chloupků v posledních letech mezi muži znovu získalo na oblibě. Je obzvláště užitečné pro jemné a měkké chloupky. Pokud vás tahle starodávná technika odstraňování chloupků zaujala, klidně ji vyzkoušejte. Je finančně úplně nenáročná a může ji provést přítel nebo i člen rodiny. Mějte ovšem paměti, že stejně jako při depilace voskem i pinzeta vytrhává chloupky přímo od kořínků, což poskytuje dlouhodobější výsledky. Než se pustíte do větších oblastí, jako jsou záda, vyzkoušejte si techniku na menší ploše.

Takže to je ono, pánové, chlupátá záda už vás dál nemusí strašit ve snech. Jak teď nejspíš sami uzníte, nejsou neřešitelný problém. Stačí si vybrat metodu estetické úpravy zad, která vám vyhovuje, a můžete dát sbohem nežádoucím chloupkům. Vaše cesta k hezčím zádům může začít právě teď!

Zdroj:

GQ

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -