Čtvrtek, 13 června, 2024

První experimentální film od Marvelu bude nejspíš jen pro otrlejší fanoušky

Mohlo by vás zajímat

Ani ne hodinový snímek Vlkodlak: Noční lovec překvapil většinu příznivců Marvelovského vesmíru svým nečekaným zpracováním.

- Reklama -

Společnost Marvel přidává do své nabídky trochu hororu díky halloweenskému speciálu pro Disney Plus. Dvaapadesátiminutový snímek je adaptací hrdinských činů stejnojmenné komiksové postavy, která se často objevuje v děsivějších příbězích. Chuť fanoušků na něco speciálního navíc nedávno povzbudil zbrusu nový trailer na tento speciál, který naznačil vznik jednoho z dosud stylově nejunikátnějších projektů Marvelovského vesmíru.

Vlkodlak: Noční lovec podle záběrů z traileru připomíná spíše historický monster film než dobrodružství Avengers. Je natočen v černobílém provedení. O co v něm jde?

Pohřeb se změní na boj o život

Na začátku příběhu zemře slavný lovec monster Ulysses Bloodstone a na jeho pohřeb se sjedou další slavní lovci monster i jeho odcizená dcera Elsa (Laura Donnellyová), o níž se mluví jako o „největším zklamání jeho života“.

Účastníci pohřbu jsou nakonec nuceni zúčastnit se smrtelně nebezpečné soutěže o mocnou relikvii v podivném a strašidelném památníku vůdcova života; tento lov je nakonec přivede tváří v tvář nebezpečnému monstru.

„Některé z nejděsivějších věcí, které jsem viděl jako dítě, byly jen stíny věcí,“ vysvětluje režisér Michael Giacchino v novém featurettu ze zákulisí. „Všechny ty strašné věci, které slyšíte. Pro nás to byl cíl. Nastal čas vypustit do světa něco jiného a bude to strašně cool.“

V hlavní roli hvězda Amores Perros

Ve filmu „Vlkodlak: Noční lovec“ hraje hlavní roli Jacka Russella Gael García Bernal. Mezi další herce patří Laura Donnelly jako Elsa Bloodstone, Harriet Sansom Harris jako Verusa, Eugenie Bondurant jako Linda a Jaycob Maya jako Jake Gomez.

Ze všeho výše zmíněného to vypadá, že tahle filmová chuťovka by mohla být tou nejzábavnější možnou podívanou na letošní Halloween, i když je podobný žánr pro Marvel bezesporu zcela nová půda.

Vlkodlak: Noční lovec bude k vidění od 7. října na Disney+.

Zdroj:

marvel.com, radiotimes.com, looper.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.

Při házení mincí ve skutečnosti nejsou šance 50 na 50, zjistili vědci

V otázce hodů mincí bylo vědecky prokázáno, že na spravedlivou šanci padesát na padesát se ve skutečnosti nedá spoléhat.

David Beckham přiznal posedlost uklízením.Má díky tomu dokonalý šatník

V nové dokumentární minisérii "Beckham", která je k vidění na Netflixu, se fotbalová legenda David Beckham otevřeně svěřuje o svém životě s obsedantně-kompulzivní poruchou. A ukázal fanouškům svůj dokonalý šatník.

Protikuřácký zákon v Singapuru už zabránil 20 tisícům mrtvých

V zájmu veřejného zdraví se otevírá cesta k světu bez tabáku. Dvě země, Bhútán a Singapur, se staly průkopníky této cesty díky svým drakonickým krokům v rámci protikuřácké legislativy. A Singapur už tvrdí, že díky zákazům kouření zabránil smrti téměř 20 tisíc lidí.

Slet z nebe: Smrtelně nebezpečný rychlostní pád jako zdroj vzrušení a zábavy

Nesmírně odvážný sport zvaný speed skydiving, z něhož se člověku zrychluje tep, vyžaduje, aby se jeho příznivci vrhli z letadla a usilovali dosáhnout co nejvyšší a stálou terminální rychlost.

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.
- Reklama -