Pondělí, 15 dubna, 2024

Na večírcích u Hefnera bylo tolik drog, že kokainu propadl i jeden pes

Mohlo by vás zajímat

Sondra Theodoreová, které je dnes 65 let a která se stala členkou Hefova harému poté, co se v červenci 1977 objevila na titulní straně časopisu Playboy, uvedla, že boss Playboye, který zemřel v roce 2017 v 91 letech, rozmístil po svém domě lahvičky s kokainem, aby si hosté mohli šňupnout, kdekoli se jim zachce. Včetně koupelen.

- Reklama -

Závislý pudl, co byl lepší nez policejní psi

V novém dokumentárním seriálu Secrets of Playboy Sondra říká, že pes, kterého vlastnil Hefův kamarád John Dante, se stal kokainovým milovníkem. „Drogy byly všude,“ říká Theodoreová. „John měl psa Louise – a tenhle malý pudlík se stal závislým na kokainu. Ten pes ho cítil přes celou místnost. Musel toho psa zavřít, když byli poblíž lidé.“

Jednou večer „vešla do domu velmi slavná“ celebrita „a ten pes vyskočil z gauče a olizoval ji po nose. Ona na to: ‚On mě prostě miluje‘. „Věděli jsme, proč se na ni ten pes vrhl.“

Nekompromisní Hefner

Ovšem večírky u Hefnera nebyly jen legrácky s drogami. Pod rouškou zábavy se ve vile často odehrávala smutná osobní dramata. Minulý měsíc se jiná Hefnerova bývalá přítelkyně, Holly Madisonová, svěřila se svým prvním setkáním s magnátem časopisů v podcastu Power: Hughe Hefner.

Hvězda reality show tvrdila, že poté, co poprvé vlezla s Hefnerem do postele, zůstala úplně zahanbená. „Byla jsem opilá,“ vysvětlila Madison. „Doslova se na mě natlačil. A poté, co se to stalo, jsem byla prostě ponížená a v rozpacích a mělo to na mě mnohem větší emocionální dopad, než jsem si myslela.“

Na rande číslo 2 „Hef“ nečekal

Událost se podle ní odehrála nečekaně poté, co se se skupinou žen vrátila do sídla Playboye s Hefnerem.

„Nečekala jsem nutně, že tu noc budu mít sex,“ prozradila. „Myslela jsem, že to bude spíš první rande – i když to samozřejmě není úplně tradiční první rande. Myslela jsem si, že to bude spíš takový ten typ, kdy uvidím, co se děje, uvidím, co se děje. Pokud by mi to nevyhovovalo, nemusela bych nic dělat, mohla bych se rozhodnout, jestli se chci vrátit na rande č. 2, nebo ne.“

Zdroj:

https://www.eonline.com/news/1313374/holly-madison-says-hugh-hefner-was-literally-pushed-on-top-of-me-during-their-first-date

https://nypost.com/2022/01/08/playboy-mansion-party-poodle-got-addicted-to-coke-claims-hef-galpal/

https://www.ladbible.com/news/hugh-hefner-dog-cocaine-addict-20220108

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -