Sobota, 25 května, 2024

Rapper Drake prohrál více než 2 miliony dolarů při sázce na zápas UFC

Mohlo by vás zajímat

Americký zpěvák Drake má pověst velkého gamblera, kterou naposledy podpořil sázkou na Israela Adesanyu, kterému věřil, že porazí Alexe Pereiru. Šampion nakonec z klece odcházel s nečekanou porážkou, což Drakea stálo 2 miliony dolarů, které na vítězství svého kamaráda vsadil.

- Reklama -

Známý rapper je přitom známý svou vášní pro hazardní hry s vysokými sázkami už nějaký ten pátek. A znovu ji prokázal, když vsadil šílenou sumu peněz na to, že šampion střední váhy Israel Adesanya porazí Alexe Pereiru na UFC 281, které se konalo v Madison Square Garden v New Yorku. Na jeho vítězství Drake vsadil 2 miliony kanadských dolarů.

Dlouho to vypadalo, že se tahle sázka Drakeovi vyplatí. Ještě v polovině pátého kola se zdálo, že Adesanya míří za vítězstvím. Stačilo jen nějak ustát poslední kolo. Drake na začátku pátého kola nejspíš cítil, že jeho vyhrané peníze jsou zatraceně blízko. Jenže pak se to stalo! Adesanya, který předtím absolvoval 24 zápasů, aniž by byl kdy knokautován, začal dostávat na frak.

Překvapivá prohra neporazitelného šampiona

V závěru zápasu Pereira spustil smršť brutálních úderů do těla, které jeho protivníka zcela paralyzovaly. Adesanya byl očividně otřesený, ale stále ještě neztratil vědomí. Rozhodčí se však rozhodl zasáhnout a zápas přerušil. Adesanya prohrál. Vítězem se stal Alex Perreira.

A hvězdný rapper byl rázem o dva miliony dolarů chudší. Nejspíš se bude muset hodně rychle vrátit ke skládání písní pro nové album, protože příjmy teď bude potřebovat naléhavěji než před turnajem UFC 281.

Drake prohrává při sázení pravidelně

Není to přitom poprvé, co Drake při svém sázení prohrál enormní sumu peněz. Díky veřejnému vystavování svých sázkových tiketů na UFC rappera dokonce někteří fanoušci nazývají prokletím. Zatím totiž platí, že pokaždé, když se Drake vyfotí se zápasníkem, na kterého vsadil, jeho favorit končí jako poražený. První sázka, kterou zveřejnil, byla uzavřena v březnu a vyústila v prohru 275 000 dolarů, když Colby Covington porazil Jorgeho Masvidala v nerovném souboji na UFC 272.

O dva měsíce později Drake podpořil Justina Gaethjeho, aby sesadil Charlese Oliveiru z pozice šampiona lehké váhy, a snažil se tak dohnat své ztráty. Poté, co Gaethjeho v prvním kole zaškrtil odborník na submisi Oliveira, rapper přišel o 400 000 dolarů.

Snad se konečně poučí a přestane sázet…

Zdroj:

cbssports.com, tmz.com, Mirror

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.
- Reklama -