Pondělí, 15 dubna, 2024

Šéf UFC Dana White se dostal do životní formy, když mu doktoři řekli, že mu zbývá 10 let života

Mohlo by vás zajímat

Někdy je tou nejlepší motivací strach o zdraví. Šéf UFC Dana White změnil životní styl poté, co se dozvěděl, že mu zbývá 10 let života.

- Reklama -

Třiapadesátiletý White se nedávno spojil s Garym Breckou ze společnosti 10X Health Systems, který vyvinul metodu umožňující odhadnout datum úmrtí pomocí vzorků krve a DNA. Boss UFC se nechal testovat a výsledky ho nepříjemně ohromily.

„Tenhle člověk vám může vzít krev a DNA a říct vám, kdy zemřete, a mají pravdu do měsíce,“ vysvětlil White v podcastu Action Junkeez. „Spojím se s tím chlapíkem, přijde za mnou, udělají mi krevní testy a seškrábnou vám vnitřek tváře, aby vám udělali DNA. A příští středu mají být moje výsledky zpátky.“

Dana White zjistil, že příliš dlouho žít nebude

„Tak mi zavolal [a říká], že za mnou přijde osobně a provede mě krevními testy. Nakonec přišel, tři a půl hodiny seděl a procházel moje krevní testy,“ dodal White.

Po vyšetření se White dozvěděl, že mu zbývá pouze deset let života! Dostal možnost prodloužit si život, když bude dalších 10 týdnů dodržovat pokyny a změní svůj životní styl.

„Byl jsem úplně v háji. Všechno, co může být špatné, bylo v mém případě špatné. Dal mi 10,4 roku života,“ svěřil se Dana White. „To bylo před 16 týdny. Tehdy mi řekl: Pokud některé věci nezměníte, tohle je vaše očekávaná délka života. Řekl mi všechno, co se mnou bylo špatně.“

Za 10 týdnů změnil to, co nešlo 10 let

„Udělal jsem všechno, co mi řekl, a zhubl jsem 14 kilo. Všechno je pryč za deset týdnů, deset let jsem spolupracoval s lékaři a ti nebyli schopni udělat nic. Ten chlap je neuvěřitelný a dokáže vám doslova změnit život. Cítím se, jako by mi bylo zase 35 let. Přísahám bohu, jako by mi bylo znovu 35 let.“

A aby svá slova dokázal, ukázala se zároveň Dana White ve své nové formě na sociální sítích. Nutno uznat, že na svůj věk vypadá opravdu dobře.

Zdroj:

The Action Junkeez Podcast, Maxim, talksport.com, sportstiger.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -