Pondělí, 15 dubna, 2024

Novým Jamesem Bondem se má podle posledních odhadů stát Aaron Taylor-Johnson

Mohlo by vás zajímat

Může Aaron Taylor-Johnson sesadit z trůnu favority jako Henry Cavill a Tom Hardy a stát se novým Jamesem Bondem? Producenti tvrdí, že je během svého tajného konkurzu na Jamese Bonda ohromil.

- Reklama -

O herci Aaronu Taylorovi-Johnsonovi proslul rolemi ve filmech Kick-Ass se spekuluje jako o příštím Bondovi. Role by se skvěle vyjímala v jeho hereckém životopise, kromě Kick-Ass se totiž i přes své mládá objevil i v dalších úspěšných snímcích jako Godzilla, On je fakt boží, Bullet Train nebo marvelovkách Kapitán Amerika: Návrat prvního Avegera a Avengers: Age of Ultron. Fáma, že je hlavním kandidátem na Jamese Bonda po Danielu Craigovi přišla z twitterového účtu @deuxmoi, který je proslulý jako nejpřesnější zdroj drbů o celebritách. Zprávu také zveřejnil britský bulvární deník The Sun.

Že by byl Aaron skvělým novým Bondem si myslí i režisérka Gurindera Chadhyová, která s Taylorem-Johnsonem spolupracovala už na počátku hercovy kariéry. „Musela jsem tehdy bojovat se studiem Paramount,“ řekla o obsazení Taylor-Johnsona do hlavní role ve filmu „On je fakt boží“ z roku 2008. „Myslím, že z něj bude velká hvězda,“ řekla tehdy skeptickému vedení Paramountu. „Řekla jsem: ‚Věřte mi‘ a obsadila ho, takže si samozřejmě připíšu veškeré zásluhy, když se stane Bondem.“

Tajná kamerová zkouška v Londýně

Po odchodu Daniela Craiga zatím není stále jasné, kdo ho v hlavní roli oblíbené filmové série nahradí. Ale vzhledem k tomu, s jakou silou se očekává další pokračování, se dá očekávat, že nový agent 007 bude oznámen už poměrně brzy.

Informátor @deuxmoi uvedl, že v londýnských studiích Pinewood údajně proběhla i z toho důvodu nedávno „přísně tajná kamerová zkouška“. Podle zprávy Aaron Taylor- Johnson při zkoušce skutečně získal Barbaru Broccoli, významnou postavu producentů kolem Jamese Bonda. „Aaron se producentům i Barbaře se líbil. Takže je nyní jedním z hlavních kandidátů,“ tvrdí zpráva @dexmoi.

Oficiální potvrzení ještě nepřišlo

I když se jedná o skutečně velkou senzaci, je třeba mít na paměti, že se v současné době jedná pouze o fámu. Stejně se v minulosti mělo za „jisté“, že novým Bondem bude po Craigovi Henry Cavill. Je proto potřeba brát celou zprávu s rezervou, dokud se neprokáže její pravdivost v nějakém oficiálním vyjádření.

S ohledem na to, jak rychle se ale zpráva začala šířit dalšími médii, se dá minimálně předpokládat, že se Aaron Taylor-Johnson dostal do okruhu favoritů na roli nepolapitelného agenta 007.

Zdroj:

movieweb.com, thesun.co.uk, Twitter, Variety.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -