Sobota, 20 dubna, 2024

Zaklínač 3 dostane novou aktualizaci, vylepšená verze dorazí 14. prosince

Mohlo by vás zajímat

Dlouho očekávaná next-gen aktualizace hry Zaklínač 3: Divoký hon, bude podle vývojářského studia CD Projekt Red spuštěna 14. prosince.

- Reklama -

Původně byla bezplatná aktualizace plánována na rok 2021, ale došlo ke zpoždění a změně vývojářů ze Saber Interactive, kteří vytvořili verzi hry pro Nintendo Switch, na interní tým CD Projektu. Do hry tak přibudou ray tracing a další špičkové vizuální funkce, které se objeví i v nativní verzi Zaklínače 3 pro PlayStation 5 a Xbox řady X. Hráči na počítačích s Windows obdrží patch se srovnatelnými grafickými vylepšeními.

Podle tiskové zprávy společnosti CD Projekt Red obsahuje aktualizace „stovky vizuálních, výkonnostních a technických vylepšení oproti původní hře. „Mezi ně patří mimo jiné podpora ray tracingu, rychlejší načítání na konzolích a také řada módů integrovaných do zážitku,“ píše společnost ve svém prohlášení.

Kromě Zaklínače novinky o Cyberpunku

Vydání bylo původně oznámeno ve zbrusu nové „aktualizační strategii“, kterou CD Projekt představil 4. října. V té době se objevila další úžasná oznámení, jako zamýšlené pokračování Cyberpunku a oznámení nového dílu Zaklínače.

A na co vlastně fanoušci mohou těšit ve vylepšené trojce? Na svižnější a hezčí nechvalně proslulý a nemorální fantasy svět, který slouží jako kulisa pro tuhle příběhovou RPG hru. Otevřený svět Zaklínače je tak rozsáhlý, hluboký a komplexní, jako by byl ve skutečnosti navržen pro nikdy nekončící dobrodružství.

Další detaily o updatu Zaklínače 3 přijdou

Každého fanouška Zaklínače tak jistě potěší, že se tato fantastická hra konečně dočká remasteru. Nešťastné na tom všem je jenom to, že stále nevíme, zda se remasteru dočkají i ostatní pokračování hry.

Detaily o updatu pro Zaklínače 3 se hráči dozvědí příští týden. Kromě čerstvé techniky vyhlazování lze očekávat, že se představí lepší osvětlení, stíny, textury a modely. Možná nebude chybět ani podpora upscalingové funkce jako DLSS a FSR 2.2.

Zdroj:

ign.com, polygon.com, gamerant.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -