Sobota, 20 dubna, 2024

Messi a Ronaldo společnou fotkou všechny podfoukli. Ve skutečnosti se fotili každý zvlášť

Mohlo by vás zajímat

Zákulisní video z focení přelomové reklamy Louis Vuitton s Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem podle fanoušků dokazuje, že fotbaloví rivalové v době pořízení snímku ve skutečnosti nebyli na jednom místě.

- Reklama -

Přestože si Messi a Ronaldo jeden druhého váží, mimo zápasy nebo slavnostní předávání cen je spolu potkáte jen zřídka. Proto bylo obrovské překvapení, že dva nejlepší fotbalisté světa den před zahajovacím ceremoniálem mistrovství světa ve fotbale 2022 zveřejnili fotografii, která během několika hodin po zveřejnění získala miliony lajků.

Na fotce sedí Messi a Ronaldo nad kufříkem od Vuitonna, jehož klasický kostkový vzor využili jako šachovnici. Mnoho šachových nadšenců upozornilo, že rozmístění šachových figur na obrázku se podobá rozmístění ve známé partii mezi šachovými velmistry Magnusem Carlsenem a Hikaru Nakamurou z roku 2017, která skončila remízou.

Seděli fotbalisté u šachů odděleně?

Jak se ale nakonec ukázalo, ti dva spolu v době pořízení snímku nebyli ani v jedné místnosti. Na základě videa ze zákulisí, které LV zveřejnil, se mnoho fanoušků domnívá, že slavný záběr byl zphotoshopován. Messi a Ronaldo se totiž na videu vůbec neobjevují ve stejném záběru ve stejnou dobu.

Na videu je vidět, jak Messi a Ronaldo přicházejí na focení a sami pózují u šachovnice, než s nimi fotografka Annie Liebowitzová promluví o fotografiích. Kufr, na němž dvojice hraje šachy, se navíc zdá na pohled stejný jako ten, který byl použit k předání trofeje mistrovství světa ve fotbale v roce 2018.

To ale milionům fanoušků zase tolik nevadí. Pravdou je, že fotografie dvou fotbalových géniů nasbírala miliony lajků. Vzhledem k tomu, že Messi a Ronaldo už neomládnou, mohlo jít o jejich poslední společné focení, když ještě hrají na vysoké úrovni. Jak už se totiž oba nechali slyšet, turnaj v Kataru bude jejich poslední příležitostí vyhrát mistrovství světa.

Zdroj:

indianexpress.com, thesun.co.uk, footyheadlines.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -