Sobota, 20 dubna, 2024

Velký horoskop peněz na rok 2022. Jak se bude dařit vašemu znamení?

Mohlo by vás zajímat

Pokud se vyvarujete chyb a neuvážených kroků, měl by být rok 2022 vaším zaslíbeným…

- Reklama -

Nevypočitatelná planeta Uran se nachází v penězotvorném Býku a zůstane zde po celý rok. Uran je také planeta moderních technologií a rok 2022 jim bude příznivě nakloněn. Tento trend bude fungovat po celý rok, ale nejvíce ho pocítíme v létě. Znamená to, že v roce 2022 bude více než kdy jindy důležité sledovat nejnovější trendy. Začátek roku se ponese ve znamení útlumu, ale pak se vše zase vrátí do normálních kolejí a objeví se nové příležitosti.

Beran

Počátek roku bude ve znamení Venuše, planety peněz. Vstoupí do vašeho sektoru kariéry. Zpočátku přinese tento přesun zmatek. Nenechte se ale rozhodit a využijte příležitosti k přehodnocení způsobu, jakým si vyděláváte na živobytí. Poctivá práce se vám vyplatí. Odměna se s největší pravděpodobností projeví ve velmi hmatatelné podobě. Výrazné zlepšení životní úrovně očekávejte mezi 11. květnem a 27. říjnem. Do vašeho znamení vstoupí šťastný Jupiter. Nepromeškejte tyto měsíce! Jsou tak nejlepší příležitostí, jak se prosadit a nastartovat kariéru. 

Býk

Váš dobrý životní styl byste si měli udržovat i nadále. Tvrdá práce a cílevědomost jsou vám nejsou cizí. V roce 2022 se však změní směr, kterým se vaše kariéra ubírá. Měli byste se soustředit na rozvoj svých znalostí a dovedností v oblasti technologií, sociálních médií, které kopírují nejnovější trendy. Jste člověk spíše tradičního smýšlení, ale s divokým dítětem Uranem ve vašem znamení máte i touhu věci měnit a dělat velké věci. Rok 2022 by mohl být vaším nejlepším rokem, takže se nestyďte projevit svou rebelskou, originální a výstřední stránku. 

Blíženci

Loňský rok byl pro vás ve znamení změn. Letos máte možnost navázat na to, co jste začali. Díky velkorysému Jupiteru ve vašem desátém domě mezi 1. lednem a 10. květnem a poté znovu od 28. října do 20. prosince byste mohli začít podnikat ve svém vysněném oboru nebo být povýšeni ve stávající práci. Zůstaňte bdělí a připravení. Zkuste vylepšit své komunikační dovednosti. Klidně si najděte osobního kouče nebo se přihlaste na nějaký dobrý kurz. Pilujte vystupování, může ovlivnit vaši budoucí kariéru a zlepšit finanční vyhlídky.

Rak

Připravte se na báječný rok! Tvrdě jste pracovali a šťastný Jupiter, který mezi 11. květnem a 27. říjnem navštíví váš desátý dům, vám přinese odměnu. Pokud se cítíte připraveni změnit zaměstnání, můžete získat více peněz, lepší výhody a další benefity. Nepropásněte toto období. Další věcí, která vám v tomto roce může přinést úspěch i peníze, je zaměření se na navazování kontaktů a budování sociálních vztahů. Překonejte svou plachost, vesmír je vám nakloněn. Vystupte ze své komfortní zóny a vrhněte se do společenského života, půjde vám to skvěle!

Lev

Je způsob, jakým vyděláváte peníze, v souladu s tím, co cítíte?  Pokud je odpověď ne, čeká vás velký posun. Vesmír vás navede na správnou cestu. Pokud jste nespokojeni, něco úžasného změní váš život. V tomto roce pocítíte silné ambice, a to i na podvědomé úrovni – a jediné, co musíte udělat, je vpustit fantazii do svého života. V tomto roce si vás peníze najdou. Musíte přemýšlet nestandardně a novátorsky. To platí zejména v létě, kdy by vám Uran může přinést nečekaný zdroj peněz.

Panna

Saturn ve vašem šestém domě znamená reorganizaci v oblasti kariéry. Změny, které započaly v roce 2021 budou pokračovat i v roce 2022. S velkou pravděpodobností vás čeká změna zaměstnání. Nadcházející rok bude ve znamení správného rozhodnutí. Konečně zjistíte, co je pro vás užitečné a co ne. To bude platit zejména koncem března. Přijde moment, kdy se možná rozhodnete přijmout výzvu a změnit zaměstnání a  věnovat se zcela nové, vzrušující a výnosné příležitosti. 

Váhy

Je váš vztah k penězům zdravý? Tato otázka by se u vás mohla během příštího roku výrazně řešit. Začnete se zbavovat nejistoty a starých předsudků. Osud vám připravil počátek změny.  Brzy vstoupíte do dvouletého období, které přinese úpravy vašich a partnerových příjmů. Pokud uvažujete o změně zaměstnání, konjunkce Jupitera s Neptunem 12. dubna je pro vás nejlepší příležitostí získat dobře placenou a zajímavou práci.  

Štír

Míříte do roku velkých změn!  Ale nebojte se. Budete mít spoustu příležitostí vydělat si peníze, protože postupující energie Jupitera zaplaví váš šestý dům mezi 11. květnem a 27. říjnem. Důležité je, abyste také ale odpočívali. Pokud budete přepínat strunu, mohli byste vyhořet a upadnout do letargie. Když si budete vybírat, zaměřte se na projekty, které jsou originální, inovativní a dávají vám svobodu projevu. V roce 2022 si vás peníze najdou, jen dejte pozor, abyste si je přes samou práci byli schopní i užít.

Střelec

Vzhledem k tomu, že Venuše na začátku roku retrográdně prochází vaším finančním sektorem, mohlo by se zdát, že se vaše finanční situace začíná zhoršovat. Dobrou zprávou je, že tento přechod můžete využít k tomu, abyste přehodnotili svou strategii. V roce 2022 byste mohli najít zdroje příjmů na těch nejneočekávanějších místech. Silný vliv ve vašem šestém domě signalizuje možnost, že narazíte na větší profesní příležitost. Koncem léta vám vesmír začne posílat znamení. Buďte bystří a obezřetní. Příležitost máte na dosah ruky!

Kozoroh

Od loňského roku Saturn ve vašem druhém domě zdržuje přísun peněz. Na hlubší úrovni vám však jeho přítomnost v této oblasti pomáhá upevnit vaše dlouhodobé finanční zázemí. Nadcházející rok byste měli pracovat chytřeji, ne tvrději. Osvojíte si nové dovednosti, rozšíříte obzory a naučíte využívat nové technologie. Budete produktivní i tehdy, když si budete užívat života a všech krásných darů, které vám nabízí.

Vodnář

S přísným Saturnem ve vašem znamení se učíte, co obnáší tvrdá práce. Tento vliv bude pokračovat i v roce 2022. I když vás možná nečeká nejzábavnější období, tento mocný přechod vám pomáhá vybudovat něco trvalého, co nepodlehne změnám. Milosrdný Jupiter se od 1. ledna do 10. května a poté znovu od 28. října do 20. prosince ponoří do vašeho druhého domu a přinese vám sladkou finanční dotaci. Pokud jste přemýšleli o změně zaměstnání, je tento rok velice výhodný.

Ryby

Míříte do jednoho ze svých nejlepších roků! Díky Jupiteru ve vašem znamení na začátku a na konci roku 2022 zažijete úžasný růst. Klíč k úspěchu je propojit kreativitu s komunikačními dovednostmi. Technologie a sociální média mohou pomoci šířit informace o vašem talentu. Pokud potřebujete zvýšit plat nebo začít podnikat, využijte měsíce mezi 11. květnem a 27. říjnem, kdy se vašemu druhému domu peněz dostane velké pomoci vesmíru. 

Připravila: Kateřina Chalupová, astroložka

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -