Sobota, 20 dubna, 2024

Ryan Reynolds míří po fotbalu do hokeje. Chce koupit klub NHL Ottawa Senators

Mohlo by vás zajímat

Ryan Reynolds se našel ve vlastnictví fotbalového klubu Wrexham AFC. Vstup do světa fotbalu označil za „největší zážitek“ života. Možná právě proto se nyní snaží koupit si i klub hokejové NHL Ottawa Senators.

- Reklama -

Ryan Reynolds, známý především díky své roli v populární filmové sérii Deadpool, se před dvěma lety spojil s hereckým kolegou Robem McElhenneym, tvůrcem a hvězdou komediálního seriálu It’s Allways Sunny In Philadelphii, aby klub koupili od finančně strádajícího sdružení fanoušků Wrexham Supporters Trust. Oba herečtí přátelé přitom dokumentují své fotbalové tažení v seriálu Welcome to Wrexham, který je dostupný na Disney+.

Ačkoli Reynolds ani McElhenney toho o „kopané“ moc nevěděli, když se rozhodli koupit Wrexham AFC, rychle zjistili, jak moc může úspěch týmu pro komunitu znamenat. McElhenney vysvětlil, jak si díky své vášni pro tým amerického fotbalu Philadelphia Eagles z NFL uvědomil, jak důležitý je oblíbený sportovní tým pro komunitu, jako je Wrexham. Reynolds, sám sportovní fanatik, přinesl své hollywoodské smlouvy a obchodní zájmy ve společnostech Aviation American Gin a Mint Mobile cell service, díky nimž získal majetek v odhadované výši 150 milionů dolarů. Pro projekt totiž dvojice potřebovala „peníze filmových superhvězd“, aby mohla podnik financovat.

Wrexham se díky novým majitelům proslavil po světě

A postupem času Wrexham Reynoldsovi pořádně přirostl k srdci. Ačkoli strůjcem nápadu byl McElhenney, Reynolds se postupem času vyprofiloval v obrovského fotbalového fanouška. Dokonce holdá koupit nemovitost necelých osm minut jízdy od stadionu. Tak moc si Wrexham zamiloval! „Upřímně řečeno, koupě tohoto klubu byla největším zážitkem mého života. Tohle dobrodružství se nepodobá ničemu jinému. Miluji to, protože je to projekt, který bude trvat několik desetiletí. Nedávno jsem se setkal s jedním fanouškem, jehož dědečkův popel byl rozptýlen po hřišti. Dívám se na to místo jako na kostel,“ přiznal Reynolds.

Reynoldsovo a McElhenneyho vlastnictví má už nyní na Wrexham obrovský vliv. Z dresů týmu, který se potácí ve čtvrté anglické lize přezdívané National League, se stalo žhavé zboží. K dnešnímu dni se jich prodalo více než 24 000. Mnoho z nich přitom koupili severoameričtí fanoušci. Klub do té doby známý jen fotbalovým fajnšmektrům se díky hvězdým majitelům stal pro mnoho lidí turistickým cílem a Reynolds se rád setkává s místními obyvateli na místním stadionu – Závodišti.

Na koupi Ottawy potřebuje Reynolds partnery

Navzdory lásce k Wrexhamu už ale Reynolds vyhlíží novou investici – tentokrát by rád získal hokejový tým Ottawa Senators. Reynolds se totiž připojil k ontarijské developerské společnosti Remington Group v její snaze koupit tým a postavit novou arénu.

Herec při nedávné návštěvě talkshow žertoval, že koupě hokejového klubu je finančně úplně jiná dimenze než investice do fotbalově bezvýznamného Wrexhamu. Kvůli vysokým nákladům na koupi klubu v NHL musel Reynolds pro tento podnik najít partnera. „Prostě se hledala sugar mamma nebo sugar daddy,“ přiznal se smíchem, že potřeboval někoho s pořádně velkým pytlem peněz. Proto také použil termíny „sugar mamma“ a „sugar daddy“, kterými se v zámoří označují většinou o hodně starší milostní partneři, kteří své milence či milenky vydatně finančně podporují. Podle všeho je tak představitel Deadpoola odhodlaný pokračovat ve své cestě sportovního vlastníka. A kdo ví, možná se mu zase povede oživit zájem o slavný tým, který ale v posledních letech výsledkově klopýtá.

Zdroj:

investopedia.com, narcity.com, yahoo.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -