Sobota, 20 dubna, 2024

The Sims 4 jsou ode dneška zdarma: EA nabízí svůj herní hit bez placení na PC, Playstationu i Xboxu

Mohlo by vás zajímat

Tento týden se hra The Sims 4 stává free-to-play. Zde je vše, co potřebujete vědět, pokud si chcete zahrát oblíbenou hru od EA na PC, Xboxu nebo PlayStationu, aniž byste museli utratit jedinou korunu.

- Reklama -

Zarytí fanoušci The Sims už možná odehráli značnou část hry, protože je k dispozici už od roku 2014, ale pro všechny ostatní je to ideální okamžik, kdy si ji mohou vyzkoušet.

Společnost EA prozradila, že hra The Sims 4 bude zdarma k dispozici 18. října 2022. A to není všechno; ve stejný den EA uspořádá stream, kde se podělí o další informace o tom, co se chystá. Hra bude následně od tohoto dne volně ke stažení „pro všechny nové hráče“ na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Mac a PC. Dárek zdarma jste mohli získat také v případě, že jste si již dříve zakoupili základní hru The Sims 4, ale na jeho získání jste měli čas do konce 17. října.

Jak stáhnout The Sims 4, aby hra byla zdarma

Uživatelé, kteří hledají bezplatnou hru, mají k dispozici mnoho alternativ, protože počítačová verze bude k dispozici zdarma v aplikaci EA, launcheru Origin a službě Steam.

V příspěvku na blogu EA uvedla, že „náš tým se více než kdy jindy věnuje vývoji nových a smysluplných zážitků z The Sims 4 pro naše hráče a v dohledné budoucnosti budeme pokračovat ve vývoji a vydávání balíčků, sad a kapek Sims Delivery Express“.

EA slibuje na večer další informace

Během živého vysílání Behind The Sims Summit se můžete dozvědět více o budoucnosti hry The Sims 4. Stane se tak prostřednictvím kanálů The Sims na YouTube a Twitchi 18. října v 19 hodin středoevropského času.

Rozšiřující balíček Get To Work je součástí The Sims 4 EA Play Edition, zatímco balíček The Sims 4 Toddler Stuff Pack je součástí The Sims 4 EA Play Pro Edition.

Zdroj:

ea.com, gamesradar.com, radiotimes.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -