Pondělí, 15 dubna, 2024

Netflix představil gamertagy: Tady je návod, jak získat svůj vlastní

Mohlo by vás zajímat

Aby společnost Netflix poskytla mobilním hrám ještě lepší a osobitější prostředí, umožňuje nově uživatelům vytvářet nebo upravovat své herní avatary (jména ve hře) ve všech svých mobilních hrách. Díky této funkci, která je nyní přístupná na zařízeních se systémem Android i iOS, budou mít hráči možnost vyniknout v davu a prezentovat svá jedinečná uživatelská jména.

- Reklama -

Uživatelská jména ve hře jsou konceptem, se kterým streamovací gigant experimentuje již delší dobu. Poprvé byla tato funkce zpřístupněna ve hrách pro více hráčů a online žebříčcích. Nicméně Netflix nedávno v příspěvku na blogu prohlásil, že funkci Gamertag zpřístupnil všem svým předplatitelům.

Sophia Yangová, produktová manažerka mobilních her společnosti Netflix, oznámila novou funkci následovně: „Vzhledem k tomu, že pokračujeme v rozšiřování našeho katalogu mobilních her, který zahrnuje mnoho žánrů a kategorií, přemýšleli jsme o tom, jak můžeme zlepšit zážitek z mobilních her i pro členy. Dnes zavádíme možnost vytvářet herní rukojeti pro personalizovanější herní zážitek.“

Nový svět se stálým avatarem

Předplatitelé Netflixu si budou moci vytvořit speciální veřejné uživatelské jméno s avatarem, které bude možné používat ve všech hrách Netflixu. Avatary totiž pomáhají hráčům najít přátele, komunikovat s nimi a hrát spolu ve hrách pro více hráčů, jako je Rival Pirates, dobrodružná hra, kde vyplouváte, střílíte dělovými koulemi a snažíte se být poslední lodí, která zůstane na hladině, nebo v rámci žebříčků ve hrách jako Domino Café a Lucky Luna.

Knihovna mobilních her, kterou Netflix zpřístupnil svým předplatitelům, se rychle rozrůstá; nyní se může pochlubit hrami, jako je populární nezávislá strategie Into the Breach a vylepšená verze hry Heads Up! Společnost také koupila několik herních studií, včetně toho, které vytvořilo Oxenfree (titul, který nedávno debutoval v katalogu Netflixu), a nedávno oznámila plány na otevření interního studia ve finských Helsinkách. Zdá se však, že Netflix má stále co dělat, aby přiměl více uživatelů vyzkoušet jeho mobilní hry, protože podle nedávné zprávy je denně hraje méně než 1 % předplatitelů.

Jak vytvořit gamertag v systému Android

Pro přístup ke kartě Hry na navigačním panelu Netflixu v systému Android stačí otevřít aplikaci Netflix. Chcete-li začít vytvářet vlastního Netflix avatara a přezdívku, stačí po příchodu kliknout na banner s nápisem „Create your Netflix game handle“.

Jak vytvořit gamertag v systému iOS

V systému iOS je nastavení herního avataru od Netflixu o něco složitější. Vzhledem k tomu, že v aplikaci Netflix pro iOS není samostatná karta s hrami, budou se uživatelé muset v této oblasti trochu porozhlédnout. Stáhněte si hru, například Rival Pirates nebo Lucky Luna, a poté si podle pokynů ve hře vytvořte svůj herní účet, abyste mohli nastavit svůj herní účet Netflix v systému iOS.

Zdroj:

Tiskové materiály Netflixu, theverge.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -