Pondělí, 15 dubna, 2024

Usain Bolt odhalil tajemství svého olympijského úspěchu: Hraní Mario Kart!

Mohlo by vás zajímat

Kdo by řekl, že tajemstvím olympijského úspěchu Usaina Bolta je trocha hry Mario Kart? Ale je to opravdu tak, nejrychlejší muž světa prozradil, že jeho vášeň pro videohry mu pomohla dosáhnout vrcholného sportovního úspěchu.

- Reklama -

Během nedávného rozhovoru se Bolt svěřil, že kdyby svou kariéru začal dnes, možná by se místo světoznámého sprintera stal profesionálem v elektronických sportech. Dokážete si to představit? Vstávat v šest hodin ráno, abyste mohli hrát videohry ve sklepě, zní jako docela pohodový „trénink“ ve srovnání s běháním před východem slunce.

Bolt dále uvedl, že jeho láska k hraní her mu pomáhá rozdmýchávat soutěžní oheň. „To jsou věci, které mě na videohrách vzrušují, prostě se učit a být v tom nejlepší,“ řekl. „Mám pocit, že mi to tak trochu pomohlo v mém hladu… chtít vždycky vyhrát. Mám pocit, že mi to svým způsobem pomohlo i v atletice. Když se teď dostanete na dráhu, máte stejnou mentalitu, jako když hrajete videohry. Prostě chcete vyhrát.“

Bolt je novou tváří společnosti Virgin Media

Bolt se však o své lásce ke hrám nerozpovídal jen tak pro zábavu, ale také propagoval novou iniciativu, na které se podílí společně se společností Virgin Media. Společnost využívá technologii hologramů, aby fanoušci mohli hrát videohry se svými oblíbenými sportovci. Technologie Virgin Media Portl vypadá docela dobře a kdo ví, možná je to budoucnost virtuálního hraní.

Vždycky je zajímavé sledovat, jak i ti nejúspěšnější sportovci mají jiné vášně a koníčky mimo svůj sport. A v tomto případě je jasné, že Boltova láska k videohrám hrála velkou roli v tom, že se stal šampionem, jak ho všichni známe. Takže až budete příště hrát Mario Kart, vzpomeňte si, že můžete trénovat, abyste se stali dalším Usainem Boltem.

Zdroj:

BBC, gamerant.com, unilad.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -