Čtvrtek, 13 června, 2024

Základní prvky chování, které dodržují všichni muži úspěšní u žen

Mohlo by vás zajímat

Ve složitém světě svádění žen může být vyhýbání se určitému chování stejně důležité jako dobrá znalost toho, co se ženám líbí. Prozkoumejme proto, jakému chování se vyhýbají muži s vysokým stupněm atraktivity, aby nesabotovali své šance u žen.

- Reklama -

Udržování uhlazeného vzhledu

Věda potvrzuje názor, že sebevědomý a upravený muž je pro ženy ten nejpřitažlivější. Zahoďte tedy své upocené a vytahané týmové dresy a vykašelte se i na neupravený vzhled. Místo toho se zaměřte na správné držení těla, pravidelné stříhání vlasů, úpravu chloupků na krku a zubní hygienu. Pozornost věnovaná těmto detailům ukazuje ostatním atraktivitu, aniž byste řekli jediné slovo.

Vykašlete se na balicí hlášky

Éra balicích hlášek je již minulostí. Vysoce hodnotní muži – takzvané alfy – chápou, že oslovovat ženy jako dobře naladěný dospělý člověk je nejúčinnější. Namísto laciných frází zvolte rázný, asertivní a sebevědomý přístup, který zvýší vaše šance na získání pozornosti.

Proč se vymanit z pasti „hodného kluka“

Být skutečně milým chlapem je chvályhodné, ale pasivním obšťastňováním lidí si žádnou přízeň nezískáte. Vysoce hodnotní muži jsou silní, sebevědomí a asertivní, a přitom jsou stále skutečně milí. Studie ukazují, že altruistické činy mohou vést k většímu romantickému úspěchu.

Musíte vědět, kdy je důležité naslouchat

Mlčeti zlato platí v případě, kdy jde o posedlost sebou samým. Přitažliví muži chápou význam aktivního naslouchání a zapojování se do relevantních rozhovorů. Jde o to, aby se druhá osoba cítila ceněná a aby si interakci užívala. Ovládněte umění naslouchat a pokud k tomu přidáte kapku humoru, zažijete zlaté časy.

Alfasamci nikdy neřeší drby

Vysoce hodnotní muži se vždy povznesou nad pomluvy. Vědí, že mluvit špatně o druhých nemá žádný smysl a je to nepřitažlivé. Tím, že své obavy přehodnotí do pozitivního světla a nabídnou odpuštění, prokazují ostatním milost a integritu. Negativní řeči beztak ženy nejen odrazují, ale také v nich vyvolávají pochybnosti o charakteru.

Vyhýbáním se těmto projevům škodlivému chování si tedy posílíte svůj půvab a zvyšíte šance zaujmout ženy. Pamatujte ale, že nejde jen o to, co děláte, ale také o to, co neděláte.

Zdroj:

alpham.com, indiatimes.com, mantelligence.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.

Při házení mincí ve skutečnosti nejsou šance 50 na 50, zjistili vědci

V otázce hodů mincí bylo vědecky prokázáno, že na spravedlivou šanci padesát na padesát se ve skutečnosti nedá spoléhat.

David Beckham přiznal posedlost uklízením.Má díky tomu dokonalý šatník

V nové dokumentární minisérii "Beckham", která je k vidění na Netflixu, se fotbalová legenda David Beckham otevřeně svěřuje o svém životě s obsedantně-kompulzivní poruchou. A ukázal fanouškům svůj dokonalý šatník.

Protikuřácký zákon v Singapuru už zabránil 20 tisícům mrtvých

V zájmu veřejného zdraví se otevírá cesta k světu bez tabáku. Dvě země, Bhútán a Singapur, se staly průkopníky této cesty díky svým drakonickým krokům v rámci protikuřácké legislativy. A Singapur už tvrdí, že díky zákazům kouření zabránil smrti téměř 20 tisíc lidí.

Slet z nebe: Smrtelně nebezpečný rychlostní pád jako zdroj vzrušení a zábavy

Nesmírně odvážný sport zvaný speed skydiving, z něhož se člověku zrychluje tep, vyžaduje, aby se jeho příznivci vrhli z letadla a usilovali dosáhnout co nejvyšší a stálou terminální rychlost.

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.
- Reklama -