Pondělí, 15 dubna, 2024

Jak poznat, že vás partnerka podvádí: 7 změn chování, co ukazují, že už je srdcem jinde

Mohlo by vás zajímat

Když máte podezření, že vás partnerka podvádí, většinou to je nervy drásající a celkem destruktivní zážitek. Rozpoznání příznaků nevěry vám pomůže zjistit, zda je vaše podezření oprávněné.

- Reklama -

Kontroluje partnerka neustále telefon a přehnaně řeší svůj outfit, když někam vyráží, ačkoli přitom o společný čas s vámi nejeví zájem? Pak může jít o příznak probíhající nevěry. Život s podezřením na zradu milované osoby přitom umí pěkně zahrát na nervy a psychicky vás ničit. A co teprve pokud přijde řeč na vztah, pak může být pocit podváděného zcela destruktivní. Nevěra ale ještě nemusí nutně znamenat konec vztahu.

Pokud si s partnerkou dokážete upřímně promluvit o škodách, které se staly, možná se vám nakonec podaří vše napravit. Nejprve ale musíte umět rozpoznat příznaky nevěry, abyste nežili jen v podezření, ale měli jistotu. Většinou ji symbolizuje těchto 7 klíčových ukazatelů.

Už se s vámi nechce hádat

Partnerka už nejeví zájem o diskuzi a nechce se hádat o důležitých otázkách ve vztahu? Tak to je velká červená vlajka. Možná už na vás totiž vnitřně zanevřela a posunula se dál.

Kontroluje každý váš krok

Máte pocit, že se vaše drahá polovička snaží mít pod kontrolou vše, co máte v telefonu? Může to být znamení, že se chce jen zorientovat ve vašem harmonogramanu a plánuje přitom vlastní povyražení, u kterého se nechce nechat nachytat. Zkuste nečekaně změnit rozvrh a uvidíte, jak zareaguje.

Je příliš kritická

Dalším ukazatelem možné nevěry je náhlý sklon kritizovat vše, co se vámi spojené. Jestli říká, co děláte nebo říkáte špatně, může to být proto, že vás srovnává s někým jiným. S někým, s kým se stýká a chová se jinak. Nejlepší je v tomto případě partnera konfrontovat s tím, že vám takové chování škodí. Snažte se zjistit, co ke kritice vedlo a rozumně si o všem promluvit.

Jedná sama za sebe

Špatným znamením je také to, že váš partner dělá stále své vlastní věci a plánuje si čas bez vás. I to může být známkou nevěry. Připomeňte jí v takové chvíli, že skutečný vztah je o spolupráci a společném soužití, které nemusí být vždy procházkou růžovým sadem. Zvlášť v případech, kdy jeden z dvojice přestává na vztahu jakkoli pracovat.

Neustále kontroluje telefon

Pokud partnerce začala chodit spousta zpráv, na které okamžitě odpovídá, může to znamenat, že si píše s někým jiným. Zeptejte se jí na to jen jednou a uvidíte, co vám řekne.

Schovává před vámi telefon

S předchozím bodem se váží i možná partnerčina snaha neustále schovávat telefon, hlídat si heslo a celkově se chovat, jako by její telefon skrýval nějaké tajemství. Pravděpodobně skrývá. V tu chvíli máte dvě možnosti – buď poprosit o zavolání a rychle se podívat, s kým si píše, nebo se prostě zeptat. Sice může přijít nemilá odpověď, možná i lež, ale jestli svou partnerku opravdu znáte, tak budete vědět, na čem jste.

Víc se stará o to, jak vypadá

Dalším z obvyklých znaků nevěry je zvýšená péče o vlastní zevnějšek. Takže když se vaše partnerka začne po období určité lhostejnosti zas hezky oblékat, může to být znamení, že se vídá s někým jiným. To obzvlášť platí v případě, že se její chování neodráží ve zvýšení intimity, pak může jít ve vašem vztahu o seriózní problém.

Nejlepší proto je mít tyto příznaky nevěry neustále na pamětí. Ačkoli rozpoznání příznaků nevěry může být bolestivé, pro klid duše je důležité vědět, zda vás partnerka opravdu podvádí. Máte-li podezření na nevěru, upřímně si s ní promluvte a zjistěte, zda lze váš vztah napravit. Pokud ne, snažte se to mužně přijmout a jít v životě dál. Nic lepšího pro sebe v takové chvíli stejně udělat nemůžete.

Zdroj:

mensgroup.com, complex.com, hackspirit.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -