Pondělí, 15 dubna, 2024

Jak být víc přitažlivý: 6 rad, které ocení každý nejistý chlap

Mohlo by vás zajímat

Zvýšení fyzické atraktivity není tak náročné, jak by se mohlo zdát. I když vám genetika nebyla nakloněna, existují různé vědou ověřené strategie a techniky, které mohou pomoci dosáhnout co nejžádanější verze sebe sama.

- Reklama -

Fyzický vzhled sice hraje roli při získávání partnera, ale není jediným ani nejvýznamnějším faktorem. Věda o sexuální přitažlivosti je mnohostranná a zahrnuje různé prvky, jako je tělesný pach, struktura obličeje a nebo držení těla. I když se člověk nepodobá hollywoodskému herci nebo nemá zvlášť svůdný šarm, existuje řada metod, jak zvýšit svou přitažlivost.

Níže jsou uvedeny nejdůležitější techniky, jak zaujmout svého vytouženého partnera, ať už ve společnosti, v přírodě nebo na online seznamovací platformě.

Pěstujte si plnovous

Pěstování vousů je v podstatě jednou z nejlepších věcí, které pro sebe můžete udělat, protože studie z roku 2013 provedená na univerzitě v Novém Jižním Walesu zjistila, že pro ženy jsou nejvíc sexy muži ti, kteří mají husté strniště.

Noste sluneční brýle

Existují vědecké důkazy podporující tvrzení, že sluneční brýle mohou zvýšit atraktivitu muže. Podle Vanessy Brownové, lektorky na Nottingham Trent University, mohou sluneční brýle dodat vzhledu muže nádech tajemství. Uvedla: „Oči jsou pro člověka tak obrovským zdrojem informací – a zranitelnosti.“

Jezte česnek

Studie vědců z Univerzity Karlovy, Národního ústavu duševního zdraví v České republice a University of Stirling ve Velké Británii zjistila, že muži, kteří konzumují česnek, vydávají „příjemný“ a „přitažlivý“ zápach, zatímco ti, kteří ho nekonzumují, nikoli. To naznačuje, že konzumace česneku může mít pozitivní účinky na tělesný pach.

Používejte kolínskou

Studie publikovaná v časopise International Journal of Cosmetic Science naznačuje, že ženy považují muže, kteří používají kolínskou vodu nebo specifickou vůni, za atraktivnější, a to nikoli nutně díky feromonům nebo přirozenému tělesnému pachu. Studie zjistila, že účastníci, kteří byli postříkáni kolínskou, uváděli, že se cítí sebevědoměji a považují se za atraktivnější.

Pořiďte si psa

Čtyři samostatné studie se zabývaly tím, zda muži, kteří vlastní psy, častěji bodují u dam, a každá studie došla ke stejnému závěru: Majitelé psů mají až třikrát větší pravděpodobnost, že získají telefonní číslo ženy, než chlapi, kteří psy nemají.

Využijte řeč těla

Sebevědomí je rozhodujícím faktorem při snaze zaujmout romantického partnera. Jedním ze způsobů, jak posoudit úroveň mužova sebevědomí, je pozorovat jeho chůzi. Jak uvádí R. Don Steele, autor knihy Tajemství řeči těla: „Průvodce během namlouvání a randění“: „Potenciální partneři se nejprve dívají na váš oděv a potom na to, jak chodíte“.

Zdroj:

fatherly.com, maxim.com, businessinsider.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -