Úterý, 23 července, 2024

Kouření trávy způsobuje ženám silnější orgasmy, ukázala studie

Mohlo by vás zajímat

Zajímalo vás někdy, jaké je tajemství mnohonásobného orgasmu u žen? Tak si držte klobouky, protože pro vás máme zajímavou novinku. Podle nedávného průzkumu, který provedl tým vědců ze Severní Karolíny, by klíčem k odemknutí této pro ženy nepolapitelné rozkoše mohlo být užívání konopí.

- Reklama -

Průzkum se týkal více než 800 dospělých ve věku od 18 do 85 let a zjistil, že méně než 50 % žen uvedlo, že během sexuálního styku dosáhlo vyvrcholení. U žen, které před sexem kouřily marihuanu nebo masturbovaly, se však zlepšila možnost vyvrcholení. Přesně tak, vážení! Ukázalo se, že konopí může ženám pomoci dosáhnout orgasmu s velkým O.

Studie, kterou vedla Amanda Moserová, sexuoložka a výzkumnice konopí, zjistila, že klíčem k úspěchu v této oblasti by mohly být relaxační účinky drogy. Díky konopí se ženy mohou cítit uvolněněji, zvýšit svou touhu a snížit zábrany, což může přispět ke zlepšení sexuálního fungování a uspokojení.

S trávou sex baví víc ženy i muže

Ale počkejte, je toho ještě víc! Studie také zjistila, že užívání konopí může vést ke zvýšení sexuálního uspokojení mužů i žen, přičemž více než 70 % účastníků uvedlo pozitivní výsledky. Je to tak, konopí by mohlo být tajemstvím lepšího sexu pro všechny.

A nejsou to jen rekreační uživatelé, kteří z toho mohou těžit. Více než polovina účastníků průzkumu uvedla, že konopí užívá denně jak pro rekreační, tak pro léčebné účely, přičemž konopí záměrně užívá před zahájením sexuálního styku, aby svůj prožitek umocnila. A výsledky hovoří samy za sebe. Více než 70 % mužů a žen uvedlo, že konopí mírně nebo výrazně zvyšuje jejich touhu, zatímco více než 70 % osob obou pohlaví uvedlo, že konopí zvyšuje intenzitu orgasmu.

Vícenásobné orgasmy u žen

Ale nejzajímavější zpráva? Více než 40 procent žen uvedlo, že konopí zvýšilo jejich schopnost dosáhnout při sexu vícenásobného orgasmu. Znovu se tak ukazuje, že konopí může v ložnici změnit pravidla hry. Kdo by řekl, že něco tak jednoduchého může mít tak zásadní vliv na naši rozkoš?

Zdroj:

vice.com, marijuanamoment.com, dailymail.co.uk

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Abraham Lincoln: Největší hvězda wrestlingu své doby. Věděli jste, čím se v mládí živil nejslavnější prezident USA?

Při pohledu na známou podobiznu důstojného muže s plnovousem by málokoho napadlo, že se před započetím politické kariéry se živil jako profesionální zápasník. A...

John Lennon a jeho smrt: Co vedlo Marka Davida Chapmana k jeho činu?

Co vedlo samozvaného zbožného křesťana Marka Davida Chapmana k tomu, aby vypálil ze své zbraně a zabil člověka, kterého předtím v životě nepotkal? Chapman,...

Historické testy mužnosti: Brutální přechodové zkoušky plné bolesti, krve či nahoty

Stát se mužem v České republice znamená buď dovršení 18 let, ztrátu panictví nebo nástup do prvního zaměstnání. Snadné, že? V některých částech světa...

Frederic Chopin chtěl, aby z něj vyřízli srdce a uchovali ho. Nakonec ukázalo, jak zemřel

Srdce slavného skladatele zažilo po Chopinově smrti velké přesuny.

CIA vyvinula v 70. letech špionážní vážku na odposlouchávání Rusů

V sedmdesátých letech minulého století se úřad CIA pro výzkum a vývoj chopil nevídaného úkolu. Vyvinul drobné odposlouchávací zařízení v podobě vážky.

Rusové využívají k obraně Sevastopolu i delfíny

Delfíni, ti hraví mořští tvorové známí svou chytrostí, se čím dál častěji stávají rekruty ruského vojenského námořnictva. Hlídají momentálně především námořní základnu v Sevastopolu na Černém moři. Tento krok má za cíl odradit potápěče od přiblížení k základně.

Geny netopýrů mohou obsahovat klíč k léčbě covidu a rakoviny

Vědci se pokouší odhalit záhadný genom netopýrů, díky kterému jsou tito tvorové obdařeni neobyčejnou odolností vůči covidu i rakovině. Odborníci kvůli tomu studují netopýry už řadu let v naději, že se jim povede tajemnou netopýří imunitu přenést i na lidi.

Spojené Arabské Emiráty chtějí postavit podmořskou rychlodráhu do Indie

Třeskuté město Mumbai v Indii a přístavní perla Fujairah ve Spojených Arabských Emirátech (SAE) se propojí prostřednictvím podmořské rychlodráhy.

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.
- Reklama -