Sobota, 20 dubna, 2024

Kouření trávy způsobuje ženám silnější orgasmy, ukázala studie

Mohlo by vás zajímat

Zajímalo vás někdy, jaké je tajemství mnohonásobného orgasmu u žen? Tak si držte klobouky, protože pro vás máme zajímavou novinku. Podle nedávného průzkumu, který provedl tým vědců ze Severní Karolíny, by klíčem k odemknutí této pro ženy nepolapitelné rozkoše mohlo být užívání konopí.

- Reklama -

Průzkum se týkal více než 800 dospělých ve věku od 18 do 85 let a zjistil, že méně než 50 % žen uvedlo, že během sexuálního styku dosáhlo vyvrcholení. U žen, které před sexem kouřily marihuanu nebo masturbovaly, se však zlepšila možnost vyvrcholení. Přesně tak, vážení! Ukázalo se, že konopí může ženám pomoci dosáhnout orgasmu s velkým O.

Studie, kterou vedla Amanda Moserová, sexuoložka a výzkumnice konopí, zjistila, že klíčem k úspěchu v této oblasti by mohly být relaxační účinky drogy. Díky konopí se ženy mohou cítit uvolněněji, zvýšit svou touhu a snížit zábrany, což může přispět ke zlepšení sexuálního fungování a uspokojení.

S trávou sex baví víc ženy i muže

Ale počkejte, je toho ještě víc! Studie také zjistila, že užívání konopí může vést ke zvýšení sexuálního uspokojení mužů i žen, přičemž více než 70 % účastníků uvedlo pozitivní výsledky. Je to tak, konopí by mohlo být tajemstvím lepšího sexu pro všechny.

A nejsou to jen rekreační uživatelé, kteří z toho mohou těžit. Více než polovina účastníků průzkumu uvedla, že konopí užívá denně jak pro rekreační, tak pro léčebné účely, přičemž konopí záměrně užívá před zahájením sexuálního styku, aby svůj prožitek umocnila. A výsledky hovoří samy za sebe. Více než 70 % mužů a žen uvedlo, že konopí mírně nebo výrazně zvyšuje jejich touhu, zatímco více než 70 % osob obou pohlaví uvedlo, že konopí zvyšuje intenzitu orgasmu.

Vícenásobné orgasmy u žen

Ale nejzajímavější zpráva? Více než 40 procent žen uvedlo, že konopí zvýšilo jejich schopnost dosáhnout při sexu vícenásobného orgasmu. Znovu se tak ukazuje, že konopí může v ložnici změnit pravidla hry. Kdo by řekl, že něco tak jednoduchého může mít tak zásadní vliv na naši rozkoš?

Zdroj:

vice.com, marijuanamoment.com, dailymail.co.uk

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost
- Reklama -