Sobota, 25 května, 2024

Elon Musk uvedl vlastní kolínskou jménem „Spálené vlasy“, vyjde na 100 dolarů

Mohlo by vás zajímat

Nejnovější žertík Elona Muska o pižmu se rychle stal velmi žádaným zbožím.

- Reklama -

Chtěli jste někdy vonět jako spálené vlasy? Pak kupodivu odpovídáte profilu nejnovější produktové novinky Elona Muska, parfému „Burnt Hair“ (v překladu „Spálené vlasy“). Jak Musk oznámil na Twitteru, parfém si už můžete koupit. A prodává se víc než slušně.

Za naprostou novinkou ve světě vůní stojí Muskova společnost The Boring Company. Ta už má na svědomí třeba miliardářův plamenomet Not-A-Flamethrower. Nyní začala prodávat Muskovu vůni, jenž vznikla na základě tweetu, který napsal v září.

Prodáno prvních 10 tisíc kusů, hlasí Elon Musk na Twitteru

Na propagačním obrázku k prodeji parfému je zobrazen červený flakon, na jehož vrcholu je posazen uzávěr ve tvaru drahokamu připomínající rubín. Vzhled lahvičky působí lehce devadesátkově a není to zrovna nejkreativnější design, s jakým Elon Musk přišell. Ale nádobka s vůní spálených folikulů si možná ani nezaslouží být nějak zvlášť atraktivní.

Elon Musk o parfému informoval nedávno na Twitteru, než změnil svůj životopis na „Prodejce parfémů“. Svůj první kousek na poli voňavkářství nazval „Spálené vlasy“ a označil ho za „esenci nechutné touhy“. Cena vůně je stanovena na 100 dolarů za lahvičku na samostatné prodejní stránce, kterou zveřejnila Muskova firma Boring Co. zabývající se jinak projektováním a výrobou tunelů. Musk později na Twitteru uvedl, že se už prodalo 10 000 lahviček jeho „Spálených vlasů“.

Pro práci v parfumérství Muska předurčilo jeho příjmení

V příspěvku ze září miliardář uvedl, že Boring Co. představí vůni pro chlapy, která jim pomůže „vyniknout v davu“. Vzhledem ke svému příjmení (Musk znamená v překladu z angličtiny „pižmo“) pak na Twitteru v žertu napsal, že vstup do voňavkářského průmyslu byl pro něj vlastně nevyhnutelný. „Proč jsem se tomu vůbec tak dlouho bránil!“ vtipkoval.

A jaký jeho parfém vlastně je? „Jako když se skláníte nad svíčkou u stolu, ale bez té dřiny,“ píše se na webových stránkách společnosti The Boring Company. „Vynikněte v davu! Nechte se zviditelnit, když procházíte letištěm.“

Zdroj:

ndtv.com, bloomberg.com, forbes.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Britská firma vyvíjí umělý alkohol, který by neměl negativní účinky toho opravdového

Londýnská firma GABA Labs pracuje na vývoji syntetického alkoholu nazvaného 'Alcarelle', který prý poskytne blahodárné účinky alkoholu bez kocoviny, ztráty rovnováhy nebo jiných nepříjemných projevů po pití.

Adrian Carton de Wiart: Voják, o kterém se říkalo, že ho nejde zabít

Při pohledu na válku by člověk řekl, že neponechá člověka beze změny. U kapitána Adriana Carton de Wiarta, muže, jenž se účastnil tří významných válek, zanechala válka nesmazatelnou stopu. Postřelili ho do obličeje, hlavy, břicha, kotníku, nohy, boku a ucha. Kvůli zraněním přišel o zrak na jednom oku a o levou ruku.

Meta používá vaše fotky z Instagramu a Facebooku k tréninku umělé inteligence

Meta, mateřská společnost Facebooku a Instagramu, ohlásila, že použila veřejné obrázky a příspěvky z těchto sociálních médií k tréninku svého nové umělé inteligence.

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.
- Reklama -