Pondělí, 15 dubna, 2024

Namakaní miliardáři: Majitel Amazonu předvedl svaly bez trička, Musk s Zuckerbegem mohou jen závidět

Mohlo by vás zajímat

Zapomeňte na připravovaný zápas Elona Muska a Marka Zuckerberga, oba vypadají jako nicky proti majiteli Amazonu.

- Reklama -

Magnát z Amazonu v poslední době dělá vlny, doslova i obrazně, když se svou přítelkyní Lauren Sanchezovou létá po světě na své extravagantní superjachtě za 500 milionů dolarů. A právě Sanchezová se na sociálních sítích podělila o dechberoucí fotografii Jeffa Bezose bez trička, jak nastupuje na luxusní jachtu. A miliardářský podnikatel vypadá víc než jen fit – je ultranamakaný! S vypouklými bicepsy a vypracovanou postavou Bezos dokazuje, že není jen chytrý a obchodně zdatný, ale že má i odpovídající svaly.

Bezos přitom není jediným miliardářem, který poslední dobou rád předvádí svou impozantní postavu. Nedávno všechny překvapil Mark Zuckerberg, který se vyfotil bez trička a ukázal svou postavu v posilovně. A pozadu nezůstává ani Elon Musk, který se také ukázal v posilovně, kde trénoval po boku vysloužilé superhvězdy UFC Georgese St Pierra.

Zatímco Musk a Zuckerberg se navzájem rádi popichují, že by mohli vstoupit do ringu UFC, o výzvě Bezose zatím neuvažuje nikdo. Koneckonců jeho mohutná muskulatura naznačuje, že ho v otázkách síly nelze brát na lehkou váhu.

Až to tak vypadá, že silácké soupeření těchto technologických magnátů přesahuje hranice zasedací místnosti. Ať už jde o dominanci ve světě byznysu, nebo o předvádění fyzické zdatnosti, tito miliardáři jsou odhodláni překonat jeden druhého v každém aspektu života.

A zatímco svět netrpělivě očekává, kdo z tohohle tria zvítězí v závodě o vesmír a technologické inovace, je jasné, že trojice nejbohatších podnikatelů všechny napíná i co se týče fyzických sil. Jedno je přitom jisté – je to rivalita, která všechny baví.

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -