Pondělí, 15 dubna, 2024

Záporák z Přepadení pacifiku Gary Busey čelí nařčení ze sexuálního obtěžování

Mohlo by vás zajímat

Za osahávání žen na setkání s fanoušky hrozí známému herci vězení.

- Reklama -

Skandály opředený hollywoodský psanec Gary Busey čelí obvinění ze čtyř sexuálních deliktů a hrozí mu až rok vězení poté, co si na něj několik žen stěžovalo, že je na srazu fanoušků hororů v New Jersey osahával a obtěžoval.

Osmasedmdesátiletý padouch ze Smrtonosné zbraně, který v roce 1988 utrpěl vážné poškození mozku při nehodě na motorce, když neměl na hlavě helmu, je obviněn z nezákonného sexuálního kontaktu, pokusu o sexuální napadení a obtěžování na konferenci Monster Mania v Cherry Hill ve státě New Jersey minulý měsíc.

Busey prohlašuje, že je nevinný a tvrdí, že ženy, jež ho obvinily, „lžou“, a má prý svědky, kteří mu pomohou to dokázat. Poručík Robert Scheunemann z místního policejního oddělení tvrdí, že dostal na hvězdu filmu Point Break, který hrál ve více než desítce filmů, „několik obvinění… ohledně kontaktů, dotýkání“.

Nevhodné chování předvedl Busey i před 11 lety

Busey přitom své nevhodné sexuální chování neřeší poprvé. Podobnou nepříjemnost už zažil při hostování v televizním pořadu The Apprentice v roce 2011, kde jedna ze zaměstnankyň tvrdila: „Kouřili jsme venku cigarety a v jednu chvíli mě pevně chytil mezi nohama, přejel mi rukou po břiše a chytil mě za prsa. Nevěděla jsem, co mám dělat. Tak jsem si udělala legraci: ‚Ach, ještě nikdy mě žádná celebrita sexuálně neobtěžovala! Pak mě chytil za ruku, položil si ji [na] penis a řekl: ‚Právě začínám, zlato‘. „

Žena řekla, že mezi ně nakonec skočil její kamarád, aby ji zachránil. Busey obvinění odmítl a moderátor pořadu Donald Trump se prý ošklivé epizodě, která nikdy nevyústila v právní kroky, vysmál. V minulosti byl také herec zatčen kvůli obvinění z užívání drog poté, co v roce 1995 málem zemřel na předávkování kokainem ve svém domě v Malibu. Dvakrát byl navíc zadržen kvůli obvinění z týrání manželky, které popřel.

V roce 2012 Busey vyhlásil bankrot, přičemž tvrdil, že má závazky ve výši až 1 milionu dolarů a není schopen je splácet. Jen několik dní po obvinění byl Busey spatřen v losangeleském parku s kalhotami kolem kolen. A teď se přidalo obvinění ze sexuálního obtěžování. V případě odsouzení mu hrozí až 18 měsíců vězení a pokuta 10 000 dolarů.

Zdroj:

Variety, npr.org, Guardian

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -