Pondělí, 15 dubna, 2024

Hugh Jackman popírá, že získal postavu Wolverina díky steroidům

Mohlo by vás zajímat

Jste připraveni odhalit tajemství neuvěřitelné postavy Hugha Jackmana jako Wolverina? Tak se připravte, protože Jackman svou muskulaturu získal jinak, než jste asi čekali!

- Reklama -

V nedávném rozhovoru s moderátorem americké talk show Chrisem Wallacem australská ikona popřela, že by kvůli roli Wolverina brala steroidy. Namísto toho Hugh Jackman prozradil, že jeho tajnou zbraní pro nabrání objemu je konzumace kuřecího masa – a to ve velkém množství.

„Neberu steroidy. Miluji svou práci. A miluju Wolverina,“ řekl Jackman se smíchem. „Musím si dávat pozor na to, co tady říkám, ale anekdotickým způsobem mi bylo řečeno, jaké to má vedlejší účinky. A já na to: ‚Já to zas tak moc nemiluju. Takže ne, prostě jsem svou postavu udělal postaru.“

Špatná kuřecí karma

Co přesně to znamená? Hodně dřiny v posilovně a správná dieta. „Řeknu vám, že jsem snědl opravdu hodně kuřat – moc se tímto omlouvám všem veganům a vegetariánům a kuřatům na světě. Ta karma pro mě není dobrá. Jestli má božstvo něco společného s kuřaty, tak mám docela problém.“

Nemyslete si však, že pouhým chroupáním kuřecích prsou získáte Wolverinovu postavu, Jackmanův tréninkový a stravovací režim je vysoce intenzivní. Vzhledem k tomu, že se Jackman má znovu objevit jako Wolverine v nadcházejícím třetím filmu Deadpool, kde si zahraje společně s Ryanem Reynoldsem, je logické, že se jeho svaly opět dostanou pod drobnohled. Aby se tentokrát připravil, řekl Jackman Chrisu Wallacovi, že stráví šest měsíců tréninkem, aby opět vypadal jako Wolverine, a řekl: „Naučil jsem se, že to chce čas“.

Získat postavu Wolverina zabere 6 měsíců

„Nedělám žádnou jinou práci. Budu se věnovat rodině a trénovat. To bude moje práce na šest měsíců,“ řekl Jackman. „Jsem teď opravdu fit. Na tom, že jsem na Broadwayi osm představení týdně, zpívám a tančím, je jedna pozitivní věc – jsem v kondici. Takže jsem zdravý. Mám dobrý výchozí bod.“

Takže takhle to je, přátelé, tajemství neuvěřitelné postavy Hugha Jackmana jako Wolverina není ve steroidech, ale ve staré dobré dřině se železy v posilce a spoustě kuřecího masa. Kdo by to byl řekl, že klíč k tomu, abyste vypadali jako superhrdina, najdete takřka v každém obchodě s potravinami?

Zdroj:

menshealth.com, variety.com

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Největší nákupní centrum světa je v Íránu a vypadá jako malé město

Českému srdci jsou blízké tradiční obchodní domy a krámky, kde se člověk může nechat unést vůní čerstvě upečeného pečiva či dobové atmosféry, ačkoli i my jsme už v posledních letech podlehli lásce k supermarketům. Co když vám povíme o jednom obchodním domě, vedle kterého vypadají i naše největší obchodní centra jako skromné krámečky.

Tálibán představil první afghánské supersportovní auto

Nedávno se afghánská vláda vedená hnutím Tálibán dostala do pozornosti médií, když představila zcela mimořádný výtvor – první afghánský supersportovní vůz s názvem Mada 9.

Sokolík bornejský se pyšní titulem nejmenší pták světa, přes svou roztomilost je to nebezpečný dravec

Ve světě ptactva se většina lidí zajímá o obrovské dravce typu orla, ale my se dnes vydáme na cestu za tajemstvím, kterého ptáčka příroda stvořila jako toho nejmenšího. Je jím Sokolík bornejský.

Kanadská robotická firma představila nejrychlejší boty světa

Z Pittsburghu dorazila zpráva o revolučním vynálezu. Místní na robotiku zaměřená firma se pyšní nejrychlejšími botami na světě, kterým říká Moonwalkers. A slibuje, že jejich užíváním se zvýší rychlost naší chůze až o 250 %.

Slepá japonská vědkyně vymyslela AI kufr pro zrakově postižené

Obyvatelé proslulé říše vědy a techniky, známé jako Japonsko, jsou svědky vznešeného pokroku, jenž nezřídka vyráží dech a otevírá nové obzory v lidském snažení. V nedávné době se na scéně zjevil výtvor, jenž neslouží pouze jako praktický společník, nýbrž rovněž jako význačný symbol lidského ducha a jeho nezlomné touhy překonávat překážky osudu. Jedná se o "AI kufr," technologický úspěch, jenž nese pečeť vynikající slepé vědkyně Chieko Asakawa.

Jaký vliv má testosteron na velikost penisu

Oceňme duchaplnou vědu, která zkoumá tajemství testosteronu, hormonu známého svou neodmyslitelnou spojitostí s mužstvím. Jeho vliv na tělo muže nelze přecenit. Dostatečné množství přirozeného testosteronu v těle může mít pozitivní vliv na různé aspekty zdraví, včetně sexuální touhy a počtu spermií. Má ale i vliv na velikost penisu?

Značky Puma a Adidas stvořila sourozenecká nenávist, co trvala i po smrti

Bavorské město Herzogenaurach je domovem dvou sportovních gigantů – značek Puma a Adidas. Historie obou těchto značek je natolik složitá a plná konfliktů, že se někdy zdá, jako by spíš vycházela přímo z dramatického filmu než z reálného života.

Kanada chystá dekriminalizaci kokainu: Otevírá to dveře novým start-upům

Kanada je další zemí, která hodlá být v přístupu k drogám více než benevolentní. Země totiž hodlá dekriminalizovat užívání kokainu.

Algoritmus vědců ze Stanfordu promění robopsy v akrobatické zázraky

Výzkumníci na Stanfordově univerzitě a Šanghajském institutu Qi Zhi představili revoluční algoritmus, který propůjčuje robopsům nevídanou obratnost

Nashtifanské větrné mlýny: Strážci větrů a odkaz minulosti

Někdy může být průvodcem historie i neúprosný vítr. Nashtifanské větrné mlýny, skryté na území iránského Khorásánu, pozorovaly staletí lidského úsilí. Možná i tisíciletí. Poznejte jejich jedinečné rysy a kulturní význam.
- Reklama -