Úterý, 23 července, 2024

Najdete na obrázku jogínky 10 ztracených věci? 99% lidí do deseti vteřin nenajde ani 3

Mohlo by vás zajímat

Duchovně založená slečna se rozhodla, že si dopřeje svou pravidelnou půlhodinku jógy, a ponořila se do hluboké meditace. Mezitím dva rozmazlení domácí mazlíčci zcela zdemolovali její krásný byt. Pomůžete jí najít 10 předmětů, které kočka se psem roztahali pro celém bytě? Jestli do deseti sekund najdete alespoň 3, jste skuteční mistři!

- Reklama -

Luna žila sama v malém bytě uprostřed města a byla vyhlášenou milovníci zvířat. Měla kočku jménem Tántra a psa Čakříka. Každý den trávila půl hodiny meditací a cvičením jógy, které jí pomáhaly udržet si klid a rovnováhu v jinak dost rozháraném životě.

Jednoho dne si Luna připravila svůj oblíbený zelený čaj obzvláště silný a ponořila se do hlubokého rozjímání. Mezitím do těch dvou rozmazlených zmetků vstoupil démon a převrátili Luně byt naruby. 

Když Luna otevřela oči, zděsila se. Její krásný byt vypadal, jako by se jím prohnalo tornádo. Nezůstal v něm kámen na kameni. Pomůžete jí najít 10 ztracených věcí, které Luna s Čakříkem zatáhli neznámo kam?

Hledáte:  Rybí kostru, tenisový míček, kousek pizzy, motýla, kost, vážku, modrý domeček, salám, donut a jablko. 

Pokud se vám podaří najít alespoň 3 předměty do deseti sekund, máte geniální postřeh. Najdete-li dalších sedm věci do půl minuty, jste skuteční mistři. 

Bylo to snadné? Ani ne, že… Správné řešení máte zde:

jogínka
Foto: Depositphotos.com

Pokud nemáte dost, najděte 10 rozdílů na pirátském obrázků. 

- Reklama -

Podobné články

- Reklama -

Také jsme psali

Abraham Lincoln: Největší hvězda wrestlingu své doby. Věděli jste, čím se v mládí živil nejslavnější prezident USA?

Při pohledu na známou podobiznu důstojného muže s plnovousem by málokoho napadlo, že se před započetím politické kariéry se živil jako profesionální zápasník. A...

John Lennon a jeho smrt: Co vedlo Marka Davida Chapmana k jeho činu?

Co vedlo samozvaného zbožného křesťana Marka Davida Chapmana k tomu, aby vypálil ze své zbraně a zabil člověka, kterého předtím v životě nepotkal? Chapman,...

Historické testy mužnosti: Brutální přechodové zkoušky plné bolesti, krve či nahoty

Stát se mužem v České republice znamená buď dovršení 18 let, ztrátu panictví nebo nástup do prvního zaměstnání. Snadné, že? V některých částech světa...

Frederic Chopin chtěl, aby z něj vyřízli srdce a uchovali ho. Nakonec ukázalo, jak zemřel

Srdce slavného skladatele zažilo po Chopinově smrti velké přesuny.

CIA vyvinula v 70. letech špionážní vážku na odposlouchávání Rusů

V sedmdesátých letech minulého století se úřad CIA pro výzkum a vývoj chopil nevídaného úkolu. Vyvinul drobné odposlouchávací zařízení v podobě vážky.

Rusové využívají k obraně Sevastopolu i delfíny

Delfíni, ti hraví mořští tvorové známí svou chytrostí, se čím dál častěji stávají rekruty ruského vojenského námořnictva. Hlídají momentálně především námořní základnu v Sevastopolu na Černém moři. Tento krok má za cíl odradit potápěče od přiblížení k základně.

Geny netopýrů mohou obsahovat klíč k léčbě covidu a rakoviny

Vědci se pokouší odhalit záhadný genom netopýrů, díky kterému jsou tito tvorové obdařeni neobyčejnou odolností vůči covidu i rakovině. Odborníci kvůli tomu studují netopýry už řadu let v naději, že se jim povede tajemnou netopýří imunitu přenést i na lidi.

Spojené Arabské Emiráty chtějí postavit podmořskou rychlodráhu do Indie

Třeskuté město Mumbai v Indii a přístavní perla Fujairah ve Spojených Arabských Emirátech (SAE) se propojí prostřednictvím podmořské rychlodráhy.

Neuvěřitelný příběh fenky Bobbie: Za milovanou rodinou ušla víc než 4 tisíce kilometrů

Když se v srpnu roku 1923 rodina Braizerových vydala na dovolenou k příbuzným do daleké Indiany, malý skotský ovčák Bobbie u toho neměl chybět. Byl to pes obyčejného vzhledu, ale s neobyčejným srdcem. Když se pak rodině ztratil, vyrazil na dlouhou, strastiplnou cestu, aby ji znovu našel. Nikdo přitom netušil, jak neobyčejný příběh tím tenhle pejsek začal psát.

Stručná historie loveckých psů: Pomáhají lidem už více než 20 tisíc let

Přátelství psů a lidí má dlouhou historii. A jedním z hlavních důvodů, proč se tohle kamarádství budovalo po dlouhá staletí, byl dozajista lov.
- Reklama -